Sen bu hallere düşecek adam mıydın be aşkısı..
Alman kökenlidir.
Daha dün bir filmine baktım. Zaman çok acımasız. O halinden eser kalmamış.
Ah Jack'ciğim sparrow' cuğum neler olmuş sana :( keşke görmeseydim.
Son hali.

görsel
Bir zamanlar özelikle Karayip korsanlarında canlandırdığı captan Jack sparrow karekteri ile bütün dünyada ikon haline gelmiş, özellikle kızlar tarafından çok beğenilen bir aktör olmuştur, yalnız vanessa paradis ayrılığı ile kendini mahvetmiştir, ruhen bitik olduğu artık yüzünden bile okunan aktördür, gençliğinde gerçekten çok yakışıklı bir adamdı bu, yıllar johnny'ide bitirdi maalesef.
ing. Yahya derin.
Dünyanın en yakışıklı oyuncusudur.
Mahkeme sürecinde baya yıpranan sanatçıdır. Koskoca johnny depp'i bile bir kadın tüketti.
Kesinlikle bitmiştir, hem ruhen, hemde sanat hayatında.
iNTiHAR GiRiŞiMiNDE BULUNMUŞ.
kızı da kendisi gibi aktör olan hatta the idol adlı yeni dizide rol alan usta aktör.
Bugün resmen istanbulda bulunan eskinin en iyi aktörlerindendi, şimdi ise amber heard gibi para göz bir kadının eline düşmüş ve kendini bitirmiştir, kesinlikle eskisi kadar popüler değil ve ilgi görmüyor, çok fazla gereksiz ilişki yaşadı, oysaki ayrık dişli venessa paradisle ile iyi bir ilişkileri vardı ve çok yakışıyorlardı birbirlerine, neyse artık bu adam bile yaşlanmış be.
Ünlü biri geliyor ya hani, toplanıp bakınca noluyor lan biri bana anlatabilir mi!
üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires'ın yarın vereceği konser için istanbul'a gelmiş.
ikizler burcudur.
istanbul'a gelmiştir.

https://twitter.com/TopDe...;currentTweetUser=TopDepp
"Sürmeli gözlerin sürmeyi neyler aman" dediğim.
görsel

Beğendiğim tek esmer..
karizma kalıcı
görsel
yazık be.

amber heard resmen anasını skti bu herifin.
baba sen ne olmuşsun ya.

görsel
Habere Instagram'da denk geldim. sallamasyon olup olmadığıyla ilgili fikrim yok. Katee Moss ile sevgili oldukları dönemde; kıza, poposunun arasına sıkıştırdığı bir kolye hediye etmiş. Popomda bir şey var diye kızın elini pantolunun içine sokuyor. Kız elini geri çektiğinde kolyeyi fark ediyor. Hasta herif. O kadar da değil ya.
Hollywood'un aydemir akbaşıdır kendisi. Araklamadığı karı yok diyolla...
Waiting For The Barbarians filminde önemli rollerden birini üstlenmiş ve performansıyla (rolün gereği olarak) biz seyircileri bayağı kıl etmiş olan başarılı oyuncu.