bugün

imax de izlemiştim, tonla çekim hatası bulmuştum izlerken.
kütüphanede geçen sahne güzel gerisi tırt...hele köpekler küllî fiyasko...halle berry bile kurtarmamış ...

hoşuma giden tek replik;
-what u need jhon?
-guns, lot of guns

20 sene önceki matrix'e götürdü bir anda...
Tam bir hayal kırıklığı olan filim. dövüş sahnelerindeki birbirini beklemeler, yavaşlıklar o kadar gözüme battı ki, filim bittiğinde yaptığım tek yorum "yazık" oldu.

edit: imla
--spoiler--
Halle berry'nin ölmeyen köpek için rage'e girip ortalığın anasını s*ktiği film. Boş boş anlamsız hareketler falan filan. Kimse ilk seferde attığını vuramıyor bir de adamlar bekliyor halle berry bunları dövsün diye. Hollywood james bond'dan beri halle berry'yle bir şey deniyor galiba ama du bakalım.
--spoiler--
winston'ın tam bir sefa pezosu olduğunu keşfettiğimiz film. Bir de new york arkamda gazı verdi, iyice coştu.
muhteşem.
Şaşırtan bir finalle son bulmuş filmdir ve yeni filmin konusunu da filmin sonunda bize fısıldamıştır. Çok daha etkileyici ve hareketli bir film bekliyorum yeni seri de. Yine milletin içinden geçecek.
film baştan sona aksiyon ve güzeldi de john boşu boşuna tutmayacağı bir yemin ve bağlılık için elindeki 4. parmağı kesti. vinc i öldürmelerini istedi o ise öldürmedi sonunda ne oldu ihanete uğradı.

filmin bir dahaki serisi john vick 3 2024 de çıkacak diyorlar sabırsızlıkla bekliyorum.
John wick mal sanırım. Ulan madem otelci ile şuraya kafa tutacaktın taa casablancalara, çöllere niye gidersin, halle Barry'nin başını neden belaya sokarsın.

Direkt gitseydin ya vincin yanına.

Keanu reeves dedemizin dizlerinde ciddi bir sağlık problemi olduğu görülen artık ondan geçmiş gibi duran saçma sapan bir film.
görsel

Serinin 3.filmini de izlemiş olduk.

Guzel miydi ? Fena değil.

Ekşini olması gerektiği gibiydi.

Keanu reyis yaşlanmış ya. Çok dayak yedi ve bayağı yaralandı. Moruklaşma evresi ilerlemiş belliki. Swh...

ihanetin öcünü alacak reyis !

Seri tam gaz devam ediyor. 4.film 24 Mart 2023'te.

Hade bakalim...