bugün

jonas brothers'ın,yakışıklı,sevimli,süper sesli üyesidir.
Şu anda Demi Lovato'yla çıkmaktadır..
Nick Jonas, ve Kevın Jonas kardeşleridir. Sesiyle, tipiyl kızları kendine hasta eden Joe'nun gerçek adı Joseph'tir..
görsel

ben minikken dinlediğim jonas brothers grubunun solisti ve jonas brothers'da ortanca kardeş. tatlıdır kendileri, severim.
(d. 15 Ağustos 1989, Arizona), ABD'li şarkıcı ve oyuncu. Jonas Brothers'ın vokalistidir. Kevin,Nick ve Frankie adında 3 erkek kardeşi bulunmaktadır. Küçükken bir komedyen olmak istese de müziğe karşı olan yeteneği keşfedilince solo çalışmalar yapan Nick ve ağabeyi Kevin ile Jonas Brothers grubunu kurmuşlardır. Camp Rock isimli Disney filminde Shane Gray adıyla başrol oynamıştır.2007 yılında Hannah Montana'ya kardeşleriyle birlikte konuk oyuncu olarak gelmiştir.

2011 yılında ilk solo albümü olan Fastlife'ı duyurmuştur.ilk solo şarkısıda 13 Haziranda yayımlanan See No More olmuştur.Daha sonra uzun bir aradan sonra 2013 yılında kardeşleri ile beraber Nisan ayında Pom Poms şarkısı ile ayrılmadıklarının mesajını vermiştir.Temmuz ayında ise yine kardeşleri ile beraber First Time şarkısını yayımlamışlardır.Grup Ekim 2013 yılında dağılmıştır. Joe Jonas Mayıs 2015' ten beri Amerika'da ki NBC kanalında yayınlanan 'I Can Do That' adlı eğlence programında yer almaktadır.En son 2015 yılında kendi kurduğu DNCE adlı pop grubunda solistlik yapmaktadır..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Joe_Jonas
bugüne kadarki tavladığı hatunlar :
(bkz: ashley greene)
(bkz: gigi hadid)
(bkz: sophie turner)
(bkz: ashley graham)
(bkz: demi lovato)

(bkz: şimdi ünlü olmak vardı anasını satayım)
Demiye neler yaptı bu ya. Allam ergenliğimi hatırladım da işim gücüm bunlardı. Ah, güzel günlerdi. Hiç değilse kalbim yerindeydi.
Sophie turner'in sevgilisiymiş. Ah be sophieciğim burada ben varken kaldığın tiplere bak....