bugün

sağ kanatta oynadığı zaman, hele de günündeyse tozu dumana katan hücum elemanı.çok etkili bindirmeler yapabiliyor ve ortaları da gayet yerinde.liverpool'un bu seneki akıllı transferlerinden biri.sanki zamanında arsenal'de de oynamışlığı var gibime geliyor.
arsenal' in, istikrarsız ve savunma yönlü lauren ve sadece ofansif yönlü ljungberg dışında sağ kanatta etkisiz kaldığı bir dönemde liverpool' a göndermesinin hata olduğu genç ve yetenekli ingiliz futbolcu. ayaklarına çok hakim olan bir takım oyuncusudur. lauren veljungberg' ten sağ kanat yapmaya uğraşan arsenal' e pekala ilaç olabilirdi.
şu ana kadar Notts County, Arsenal, Watford, Leeds United, Birmingham City formalarını giyip ordan liverpool'a gelmiştir. watford ve leeds'te kiralık oynamıştır.
her takıma lazım süper yetenekli kanat oyuncusu.
artık portsmouth adına ter dökecek şahıs.
real zaragoza'ya transfer olduğunu duyupta şok olduğum harika kanat oyuncusu. Böyle bir adamın öyle bir takımda ne işi var hala çok merak ediyorum.
bu sezon stoke city'de oynayan ingiliz kanat oyuncusu.
cm fm gibi oyunlarda ilk transfer edeceğim adam idi vakti zamanında.
23 24 yaşlarındaydı artık cm 03 04 mü desem cm 02 03 mü bilemedim, hatırlayamadım.
bunun bir de bruno cheyrou ve chris eagles gibi genç, yıldız örnekleri vardı.
fakat bu oyuncuların oyundaki grafiği gerçeği pek yansıtmamıştır.
sanırım futbolu bırakmış kariyerini internette açık seçik videolarla sürdürüyor.

http://www.posta.com.tr/j...-fotograflihaberi-1380941