bugün

yapıştımı sökülemeyen,sökülmeye çalışıldığı taktirde yapıştığı şeyi söken süper yapıştırıcı.
1 milyoncularda görüpte alınmayan,lazım olunduğunda alınmadığına pişman olunan yapıştırıcı.
400 adet 2x2x2 kupu bir araya getirip de final odevimi zaminda teslim etmemi saglamis capon harikasi. genelde kucuk isler icin kullaniliyor ama benim gibi abarttiginizda genis ve havadar bir mekanda calismaniz siddetle tavsiye edilir. aksi halde etrafta goruntunun bulaniklasmasi kuvvetle muhtemeldir.
tırnak kırıldığında tırnagı yapıştırıp hiçbirşey olmamış gibi kullanmamızı sağlayan mucize buluş.**
japonların yapıştırılmadığı sadece adının japon yapıştırıcı olduğu zımbırtı
üzerinde genellikle sumo güreşçisi resmi olan, 2006 yılında kulak yapıştırma özelliğini de keşfettiğimiz yapıştırıcı.
rivayete göre japon yapıştırıcısını bulanın bir türk olduğu söylenir
herhangi bir tozla birleştirildiğinde katılaşır*
ülkemizde kulak yapıştırmak içinde kullanılır
(bkz: doğa bekleriz)
kucukken kalite denemesi yaptiginiz esnada parmaklarinizi cok feci yapistirip doktora gitmenize sebebiyet veren ve "caponlar yapmis aabi" lafini soyleten kuvvetli yapistirici.
doğa bekleriz in kulaklarını aylin coşkun salosunun da yanlışlıkla göz kapaklarını yapıştırdığı hede hödö..
(bkz: uludağ sözlük magazin servisi haberleri)
iki japonu birbirine yapıştırmaya yarayan zamk.
1942 yılında saydam plastik araştırmaları sırasında tesadüfen bulunmuştur. yapıştırıcının gücü çoğu objenin üstünde bulunan su molekülleriyle etkileşime girmesinden kaynaklanır.
kulak yapıştırmak için de kullanılan bir madde imiş,öğrenmiş bulunmaktayız bu kullanım alanını da. hayırlı olsun.
(bkz: sigara külü)
şaka amaçlı olarak ağıza sürüldüğünde hastahaneye gitmenize yol açacak yapıştırıcıdır.
aylin çoşkun vakasından önce cok sevdiğim bir arkadasımın * gemi inşaa ödevini * yaparken gözüne nufuz etmesiyle gece yarısı hastanelere koşmamızı sağlayan,her hatırladığımda beni güldüren olayın objesi...
japonların son icadı, mükemmel iş bitirici.
Normal bir yapıştırıcı ile 3-4 saatte bitecek maketimi 1 saatte bitirmemi sağlayan icad.
annemin her şeyi ama her şeyi yapıştırabileceğine inandığı japon harikası.
bir manken kızımızın kepçe kulaklarını yapıştırmak için kullandığı kimyasal.
göze kaçtığında eğer denk geldiği yer konjuktiva (yani gözün beyazı) ise dert etmeyin, 3-5 gün kaşınır, biraz rahatsız eder, çapaklanmış gibi olur. sonra epitelle beraber düşer (tarafımdan tecrübe edilmiştir). bu sırada hastaneye başvurulsa ne yapılır bilemiyorum. korneaye gelirse o nasıl sonuçlanır, onu da bilmiyorum.
en baştan ucunu delerken yüzünüze doğru tutmazsanız bunların hiçbiri başınıza gelmez zaten. *
yakılıp içe çekildiğinde kafayı güzel yapan yapışırıcı. -ki bir ara neredeyse her gün yapmaktaydık sonradan kurtulduk.-
yaşayan birinde duyduğum kadarıyla gözünüze dökülürse yanlışlıkla kesinlikle göz kapağınızı kapatmamanız lazımmış yoksa göz ile göz kapağı birbirine yapışıyor ve ancak ayrılması ameliyat ile oluyormuş ama en kısa zamanda su ile yıkar ve doktora giderseniz kolaylıkla temizlenebiliyormuş, yani artık göze kaçması zor bir ihtimal ama yine de dikkat.
25 yeni kuruşa satılan kendi küçük ama yapıştırma özelliği kuvvetli kimyasal.
genelde her türk'ün yaşamında bir kere dahi olsa bütün parmaklarını birbirine yapıştırıp saatlerce uğraşmasını sağlayan bir ürün.
(bkz: dudaklarımıza sıksak yapışırmı)
(bkz: denemeden inanmam ben)
bir saat kadar önce kırılan kulaklığımı yapıştırayım derken sol elimin üç parmağına boca ettiğim ve beş dakika içinde yavaş yavaş ve kolayca temizlenebildiğini görünce eskisi gibi psikopat derecede rahatsılık vermediğine sevindiğim manyak yapıştırıcı. benim kullandığım marka quickstar mış. tavsiye eder, ellerinizden öperim.