bugün

Bizim bildiğimiz James (ceyms, jeyms, hadi en azından cem.) Rodriguez trt spikerine göre "hames rodrigez" olmuş. Hadi "rodrigez" 'i anladık da.. "hames" nedir lan?
hames gardaşımız olarak kalacaktır.
2014 dünya kupasında isminin ceyms değilde hames diye okunduğunu bütün turkiyeye öğretebildiği için ağlamasına gerek olmayan yetenekli top cambazı.
geleceğin yıldızı.
duygulu futbolcu kişisi.

--spoiler--
hocam james ağlıyor tuvalete gidebilir miyiz
--spoiler--
Dünya kupası ndan önce ihtimal vermiyordum ama belki city , chelsea , real , Barça gibi bi takım bi çılgınlık yapıp transfer edebilir. Aslında Monaco da çok iyi bir sezon geçirdi ama yine de gitmek isteyebilir belki.
bu dünya kupasının en iyi futbolcusu.
kolombiya için çırpınan genç yetenekli oyuncu. büyük ihtimalle altın ayakkabı sahibi.
Ağlayarak prim yapmaya çalışan topçu.
turnuvada 23 yaş için çok büyük bir futbolcu kimliği koymuştur ortaya, inşallah uzun yıllar sağlıklı oynar izleriz. bu adam genç futbolcu, bizim ligteki yıllarca trilyon kazanan müzmin gençler ne o zaman.
ülkemizin ağlayan adam zaafını ortaya çıkarmış olan topçudur. iyidir hoştur. ama ağladı diye biri sevilir mi lan? bülent arınç haklı bence ben olsam ben de boyuna ağlardım sonuçta işe yarıyor. ha bülent arınç ile kıyaslandığında ondan iyi futbolcudur orası ayrı zaten bülent arınç kariyer olarak dur lan! ne diyorum ben. gecenin saat kaçı uykusuzluk başa vurdu. bülent arınç gerçekten futbolculuk yapmışsa eskiden o zaman bu entry çok anlamlı olacak.
evcil çekirgesiyle beraber maça çıkan ve gol atan yıldız hayvan sever.
falcao'nun yokluğunu aratmayan topçudur. geçmiş olsun hames.
kupaya damgasını vurmuş süperstar.oğlum olmuş gibi sevindim lan çünkü bu çocuğu yıllardır takip ediyordum helal olsun james fm de az bile özellik vermişler lan.eli yüzü temiz diye messi sevenler bunu yere göğe sığdıramamalı çünkü messi bunun yanında at hırsızı gibi.allah yolunu açıketsin yakışıklı eleman kıskandım ellaam.
Adinin hames diye okunduğunu ögrendigimiz futbolcudur , turnuvanın en iyisii süphesiz .
orosupu cocugu bir hakem yüzünden hem oynadagi milli takimin hemde kendisinin hakki yenilen yetenekli futbolcu.
çok büyük futbolcu denilen yeni jenerasyon topçu.
ismi "ceyms" olarak teleffuz edilse bence bu kadar çok konuşulmazdı hakkında. ama "hames" olarak telaffuz edilince sanki über sonik birisi gibi gösteriliyor.

hames ya hames.
adını hames koydum.
Şımartılmış neymar'dan çok daha büyük bir futbolcudur.
2014 dünya kupasının gol kralı seçilen Monaco futbolcusu.
iyi futbolcu hakkını teslim etmek lazım.
2014 dünya kupasında akılda kalan isim olmuştur. çok iş yapacaktır.
85 milyon Euro'ya real Madrid'e transfer olacağı söylenen süper yetenek.
bugün madrid'e inmiştir. 80 milyon avro karşılığında real madrid'e transfer oldu.
real madrid'e değil de sanki bir ingiliz kulübüne daha fazla yakışacağını düşündüğüm futbolcu..

neyse bir galatasaray'lı olarak şampiyonlar ligiyle iç içe olduğumuz için bu adamın şampiyonlar liginde neler yapabileceğini güzelce takip edebiliriz..