görsel
Bir kirk hammett değildir.
Riff yazma ve downpicking üstadı bugün 58. yaşına girdi, doğum günü kutlu olsun. Bu adam da iyice çöktü ölüme 1 adım daha yaklaştı.. Kendisi öldüğünde bütün dünya da yas ilan edilecek.
görsel
Adamda ses var lan gerçekten. En sevdiğim vokalleri justice for all albümündedir bu abinin.
bir insana yaşlanmak ancak bu kadar yakışabilir.
Lars Ulrich ve James Hetfield
görsel
uzun zamandır alkol uyuşturucu tedavisi gören türkücü. cliff burton dan sonra bu hale geldi diyorlar.
adamın dibi.
ölmeden önce çekilmiş son fotoğrafı için,
http://www.youtube.com/watch?v=orYoVm7HSVc
Öncelikle Cliff Burton'un vefatını hala unutamamış bu belli çünkü ölüm yıldönümüne denk geldi bu olay. Adam gözüyle öyle bir olayı yaşamış ve hala bunun travmasını yaşıyor çok net. Cliff'in ölüm yıldönümü de kendisini o güne götürecek bir şey zaten, aptal sarhoş bir şoför ve vinci kullanan bir diğer gerizekalı yüzünden adam neler yaşadı kim bilir. Cliff zaten James'in iyi bir müzisyen olmasının büyük sebebi, çoğu insanın bir kahramanı vardır James'in ki de çok net Cliff abi. Bu arada iptal edilen ülkelerde ki bilet sahiplerine paralarını geri vermişler, orta da mağdur edilme gibi bir durum da yok. Geçmiş olsun diliyorum kendisine zira atlatacaktır da.
Bugün doğum günüymüş ve benim haberim yok, lanet olsun. Doğum günü kutlu olsun Papa Het reisin. Başlık her tepeye çıktığında vefat etti sanıp korkuyla açıyoruz başlıklarını.
birkaç yılda biranda yaşlılık anlamında çöken metalman.

orta yaş tipi vardı biranda adam yaşlı oldu. muhtemelen saç şekli ve bıyığı ile alakalı diye düşünüyorum.
Üst level.
mötley crüe ya orospu diyip mötley crüe kadar iyi olmayan grubun solistidir yardırın eksileri benim şahsi görüşüm bu.
ergenliğimin en güzel iki metalik sesinden biri. Diğeri axl rose.

Şüphesiz metal müziğin gelmiş geçmiş en karizmatik solisti kendisidir.
metal müzik tarihinin en iyi "aşağı pena" vuruşunu yapan gitaristi...

metallica'nın herhangi bir şarkısını bir saat içerisinde çalabiliyorsanız harbi iyi gitaristsinizdir...
https://www.instagram.com/p/BpXAfVOgqXM/
Öldü diye korktum yemin ederim.
hetfield'in sesi son 10 yılda çok kayboldu. sürekli detone oluyor sahnede. üst notalara çıkamıyor. karizması sesine karşın yıllar geçtikçe dahada artmıştır ama evet.
dünyanın en karizmatik, yetenekli sanatçısıdır. kıskananlar gitsin tuvaletin sifonunu üç kere üst üste çeksin.
The Judas Kiss'de öyle bir "bown down" diyor ki boyun eğip, kölesi olasım geliyor.
En baba vokali Harvester of Sorrow'dadır.
sıkı bir alice in chains hayranıdır. load,reload, st. anger albümleri bunun kanıtıdır.
Metal tarihinin en büyük balonu. Oldukça itici bir tip. Bruce dickinson'ın önünde secde eder bu.