bugün

Bir zamanlar Taylor swift'e çakıyordu şimdi ne yapar bilinmez.
nightcrawler'da hayvanlaşmıştır iyice... çok deli bir karakter ortaya çıkarmıştır.
yakın gelecekte esaslı yönetmenlerin blockbuster filmlerinde görmeyi umduğum aktör. matthew mcconaughey bile sikindirik aşk filmlerinden ne sıçrama yaptı sen de hayli hayli yaparsın ibne kovboy.
Yakışıklı değil ama sempatik tatlı olan erkeklerdendir kendisi.
Çok cana yakın bi yüzü var.
Kanka olunmak istenen Ünlüler listemdedir kendisi.
Kendisinin Türkiye şubesi (bkz: Çağlar Ertuğrul) var ama orjinalinin yerini tutmaz tabi.
Renkli gözleri dışında bir numarası yok.
uzun süredir filmi çıksada izlesek dediğim bir karakter yoktu. Artık var. Jake Gyllenhaal.
ne oyuncu be dediğimdir.

(bkz: ) https://www.youtube.com/watch?v=lla1l_h6lQw
yahudi asıllı muazzam aktör. bazen sevimli bir köpek yavrusuna benziyor, bazen oldukça yakışıklı görünüyor. Kendine has çekiciliği var, çok seksi bir insan evladı. Gözlerine ve yamuk gülüşüne hastayım, çok çok güzel ağlıyor.

kendisine bıyık yakışmıyor, keşke hep prince of persia sands of time daki prince destan olarak takılsa. zira uzun saç ve kirli sakal jake'i hayvani karizmaya ulaştırıyor
görsel
çağlar ertuğrul a benzettiğim aktör.

Benziyorlar bence.
insan kostümü giyicisi.
çağlar ertuğrul'a benzeyen aktör.
kötü oyunculuk yapmayı bir türlü beceremeyen karizmatik abimiz.
Aaa ibine deyip tokatlamak istedigim adam.
darkolardan donnie..
bi filmle bu kadar uygun bi sıfat olamaz ya..
ya da bi sıfata böyle uygun bir konu..
pes müdür pes..
hafazanallah simaya laf olmaz estaizübillah küfre girer ama o ne çirkinlik be kardeşim. mavi göz bi insanı bu kadar mı çirkin gösterir.
zaten mavi gözü hep itici bulurum.
bu adamın tek numarasi mavi gözleri ve oyunculuk yeteneği

oyuncu.
Enişteme çok ciddi benzeyen oyuncu.
Enemy filmi kafa yakar.
bugün demolition filmini de izleyerek jake abinin izlediğim filmleri listesine bir tane daha eklemiş oldum. şurda bi paylaşayım bari.

Donnie Darko
The Day After Tomorrow
Jarhead
Zodiac
Brothers
Prince of Persia: The Sands of Time
Source Code
End of Watch
Prisoners
Enemy
Nightcrawler
Southpaw
Everest
Demolition

(bkz: sözlüğü not defteri olarak kullanmak)
(bkz: uludağ txt)

kaynağını ya da miktarını anlatamadığım bir sevgi duyduğum aktör.
görsel

Benim icin her zaman cok ozel bi karakterin oyuncusu olarak kalicak kisidir. 150 yasinada gelsem hatirliycagim filmle bagdastirdigim kisileri unutturmiycak adamdir. Kariyerinin zirvesinde beni kaybedip isinden olmasi tesaduf...
bilmeyenler icin filmi
(bkz: southpaw)

Defalarca izledim.

Baska filmlerinide izledim iyi oyuncudur.
Beni ağlatmaya en çok yaklaştırmış adamdır. Bu adam southpaw filminde öyle bir rol kesmiştir ki, benim gibi duygusallıktan uzak bir adamı ağlatmaya yaklaştırmıştır. Bu adam öyle bir adam ki; brokeback dağında gay olasınız, southpawde boksör olasınız, prisonerde polis olasınız gelir. Yeni nesil oyuncular arasında en iyisi.
çok bozdu.

görsel

http://static.entertainme...s/Image/301112_jake1s.jpg
görsel
garip bir havası var.karizmatik bir arkadaş.gözleri falan seyirir arada belki de tiki vardır.
the day after tomorrow da donma olayından kaçmasını unutmadık.
yeni filminde ypg arması takan aq çocuğu.

http://www.rollingstone.c...sis-islamic-state-w466069

ya şu an kırmızı kart gören gascoigne gibi hissediyorum kendimi. dilimi yiyeceğim lan bu nasıl bir bişeydir ?