bugün

bilmem kaçıncı nesil çaylak.
entryleri ve konuşmalarından kesinlikle terörist olmadığını, birleşmeden yana olduğunu bildiğim yazardır.

çaylak yapıldı, nasılsa cevap veremez fırsatçılığıyla kendisine terörist damgası vurmak delikanlılığa yakışmaz.
bilmem kaçıncı nesil yazar olmuştur şimdilerde.

kaç yıllık komutana böyle salakça yorumlar yapabilen kürt. ciddi ciddi tarışmak, seri halde nick altına sövmek istemiyorum. çünkü her türk ün diğerlerine göre üstünlüğü vardır ve bu seviyede de geçerlidir. bir kürtle tartışmak ırkıma ve kendime hakaret olacaktır. bu yüzden sadece ne kadar gerizekalı olduğunu söyleyip bırakıyorum.
ha unutmadan; ben doğu anadolulu bir zazayım diyor ya kendisi; iyi bilirim ben oraları, iyi bilirim zazaları. kürtler zazaların en büyük düşmanıdır. bunu da böyle bilsin, kürt olduğu anlaşılmasın diye zırvalamasın.
zonguldak'lı mesut özil'i bile kürt yapacak kadar aklı denge ve mantalitesini yitirmiş kürt.
http://www.emekdunyasi.ne...rtlugumle-gurur-duyuyorum

adam kendi ağzıyla "kürdüm" demiş. daha neyin peşindesin...

tamam lan tamam. mesut özil türk olsun. eminim o da türklerin böyle çılgınca sevineceğini bilse "ben türküm" derdi.

bırakın lan sevinsinler. yazıktır.
#10326287 postasını koymuş gidebilirsin demiş yazardır. editte istediğimi yazarım. varsa formata aykırı bir şey silinir değil mi? nick altına baktığım zaman ne halt olduğu anlaşılan yazar. ha o kürdistan bir tarafınıza kaçar ama dikkat et, yalan olma o yolda.
#7826879 bu yazısından sonra da gitmeyeceğimi inadına yazılarıma devam edeceğimi bilmesini istediğim yazar. her kürt pkk'lı değildir ama her pkk'lı kürttür. bu durumda kürtlerde terörist olma potansiyeli yüksek. ayrıca bu vatanı seveceksiniz tabi... bizim gibi enayi var mı lan başka size beleş bir hayat suncak. ha bu arada bana diyordun ya gidebilirsin...
falaka yazar. * ama yazamayadabilir.
(bkz: falaka)*
(#10353394) yaptığı mükemmel ötesi esprisini okumamla beni koltuktan düşüren yazar. böyle kaliteli espri yapılır mı yaa..ağladım resmen. ilahi jack.
2011'in ilk entry'sini girmiş yazar.
herşey nick altında kısacası herkesin altında yorum yapılmaya bile değersiz şey.

düşündüğümden daha da ezik sözlükte böyle bir "şey"in varlığından habersiz olmam hakikaten ilginç.

(bkz: içine kaçan varsa çıkartırız ayıpsın liseli).
her şey nick altında herkes hiçbir şey oldu mu bu şimdi hepsi şey?
(bkz: #10698148) sherlock holmes beyler.

şakası bi' yana, takdir ettim.
(bkz: #10698257)defne joy'un ölümü ile deniz baykal'ın seks kaçamağını ilintilendirmiş yazar.
vay be...
ne alakası var bu iki olayın?
olaya seksüel açıdan bakacak olursak belki haklı ama burası türkiye.
malum,
erkek yaparsa hovarda, kadın yaparsa fahişe derler...
bilmem anlatabildim mi?
(#11202141) enrty'si ile incisözlük userlerinden olduğunu zannediyorum, *
durduk yere beni güldüren adam.
müjdat gezen halkın %60'ına aptal demiş diye sövüp sayan şimdi kendi (#11304255) bunu demiştir.

bir kere olsa kendiyle çelişmese zaten bravo diyeceğim.
chp'liler bana ve halkın %60'ına aptal derse ben amına bile koyarım.

kendimle çelişmiyorum ayrıca. chp'lilerin çoğunluğu aptaldır. kendimi bildim bileli bu laf söylerim.
*bugün doğum günü yazarıdır.

*ölüme bir adım daha yaklaşmıştır.

*küçük çocuklar tarafından amca diye çağırılması çok yakındır.

*ama annesinin gözünde hala çocuktur.

*bu yıl aldığı en ilginç hediye perşembe günü çok ilginç 2 insanla beraber sunum yapma imkanıdır.

*facabook duvarı doğum günü tebrikleri ile istila edilmiştir.

*herhangi bir kekin üstüne dikilmiş bir küçük mumla karşılaşması an meselesidir.

*doğum gününü hatırlayan bir çok insan olmasına rağmen belkide onun aklı hala doğum günün hatırlamayan o kişidedir.

*bugün bir çok kardeşi olmuştur bi çok kişi kardeşim diyerek söze başlamıştır.

*bugün doğum günü omasına rağmen o şu an soğuk bir samsun gününde evinde ders çalışarak vakit geçirmektedir.

*bu entry emin ol eksilenecektir ama kimin umrunda iyi ki doğdun arkadaşım.

*bu da benden ona bir doğum günü hediyesidir.
doğum gününü kutlayan herkese çok çok teşekkür eden yazar.

aslivefotokopisi'ni öpüyorum burdan.*
bir cümleyle kahkahalara boğdu beni. entry yani entry ile.
ırkçıdır, türk düşmanıdır. avrupa daki türklerin alayını hanzo ilan etmiştir.

edit: eksileseniz de gerçekler değişmez. o yüzden kendinizi boşa yormayın derim.
görsel
görsel

avrupa'daki türklerin medeniyetini görmezden gelip onlara "hanzo, apaçi" gibi yakıştırmalar yapan ırkçı, türk düşmanı insan.