bugün

Hayatımda gördüğüm en itici kız. Böyle bi kız güzel giyinse noolur tarz giyinse noolur.
tarzıyla öne çıkamayınca çirkefliğiyle prim yapmaya çalışan yarışmacı , bir de melisamı üzmesi yok mu.
kanalı hunharca değiştirdim.
Guzel kadin.
taş gibi hatun. oyhhş.
"yürüyen dırdır" olarak tarihe geçebilecek kişidir. kadınları yıldıran böyle bir kadının hayatında ki erkek değil kadınlardan insanlardan soğuyup uzaya bile kendi imkanları ile kaçabilir.
Kızlar tamam kıskanıyorsunuz da . Burda prim kazandırma çabası neden? Bırakın amk başlık dahi açmayın o zaman. Bakıyorum çoğunluk boğa burcu. bu kızda ikizler burcuymuş ama boğa yükselenli heralde. yüz yapısı boğa burcuna çok benziyor.
bir kızda aradığım fizik bu işte.
kezban kılıklıdır. 10 kat daha güzelim bundan.
böyle kızlar neden var, neden yaşar dedirtmiş itici şımarık organizma.

hayır neye istinaden bu kadar şımarıyorsun anlaşılır gibi değil. oscar almamışsın, emmy almamışsın geri zekalı. alt tarafı bir şeyler giyip birilerine beğendirmeye çalışıyorsun. ayy geber.
insanı 31 çekmeye teşvik edebilir.
Sevimli bir kız. Arkadaş canlısı, fazlaca kıskanç. Yani sevdiğini kıskanıyor hem de baya. Duygusal, sivri dilli, güler yüzlü çok övmüşüm gibi geldi ama değil içimden geldi. Öyle bir kız işte bence. Tarzı... eh işte yani yarı finali geçmiş. Sesini seviyorum ya yumuşacık.
Şahsi olarak tanımıyorum fakat o tarz programlara çıkan hatunların tamamı ziyadesiyle itici tipler. Eğer bir şekilde arkadaş ya da iş ortamında denk gelsem en fazla 5 dakika tahammül edebileceğim şımarıklık ve gerizekalılıktalar. Jüri de dahil olmak üzere söylüyorum bunları. Hepsi işe yaramaz vasıfsız tipler. Size puanım 1 aq.