bugün

görsel
Bu nedir aq ya bob marley in kemikleri sızlıyor...
aysegülün bu kadar kötü olup bir de üzerine kazanması şike iddialrını gündeme getirmiştir.
Nurella ivana'yı niye siktir etti başından hala anlayamadığım yarışma.

Ivana garibim öyle kalakalmış iteklenmiş çocuklar gibi.
cirkeflik kazandi yine o araba aysegulun neyine.
Bu kadar seviyesiz bir programı nasıl izliyorsunuz ya. Hayatımda bir kere açayım dedim, iki dakika sonra elim ayağım titredi televizyonu camdan atacaktım annem zor tuttu.

Televizyon tarihinin en iğrenç programı.
Ayşegül kezbanı arabayı almıştır efendim...
özden Cerrahoğlu'nun hakkı olan arabayı gidip Ayşegül denilen stilettosuz mala verdiler.

hiçbir şeyi beğenmeyen biri nasıl türkiye'nin en stil kadını olabilir orası tartışılır.

demek ki araba karşılığında masaya oturulup anlaşmalar sağlandı.
bunu kim izliyor çok merak ediyorum.

görsel
su an hepsi ucuz. 100 euro ya kapatirsiniz. biraz basinda yer bulsalar ooooooooo...
görsel
kemal doğulunun (bkz: pms sendromu) geçirir gibi davrandığı zamanlarda eğlenceli olan yarışma.
daha ne kadar saçmalayabiliriz sorusunun cevabıdır..
an itibariyle bir adet Expecto Patronum büyüsüyle kontrol altına alınmış ruh emiciyi barındıran program.

görsel
ıq düşürüyor sözlük,izlemeyin.
beyin uyuşturmak için tasarlanmış, fok balığı gibi konuşan primatlardan oluşan sirk ay pardon yarışma.
tesadüfen tv de denk geldiğim yarışma.hiç izlemedim.kadınlar kıyafetten ziyade birbirini aşağılama modunda.moda programından ziyade kavga programı.doğal olarak reyting malzemesi.kadınların kıyafetlerinden bahsetmiyorum bile.çünkü kavgalar onu gölgeliyor zaten.
Moda ve stil konusunda adını Tv tarihine yazdıran ve 4 sezondur ilgiyle izlenen program bu kez de yeni sezonda tüm sezonların en iyilerinin yarışacağı işte Benim Stilim All Star ile ekran macerasına devam edecektir. ilgiyle izlenen reyting rekorları kıran yarışmanın ne zaman başlayacağı ve işte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle günü büyük heyecan yaşanmakta. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yarışmanın fanlarının buluşma noktası istebenimstilimallstarfan.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tüm gelişmeler, haberler ve yarışmanın eski dahil olmak üzere işte Benim Stilim All Star yeni bölüm izlemek için sitemize başvurabilir ve bizleri takip edebilirsiniz. http://www.istebenimstili...tar.com/kategori/bolumler
yarışmacısından jürisine hepsini toplasan bir muhabbet kuşunun beyni kadar gelmeyecek olan yarışma.
yarışmacısından jürisine hepsini toplayıp öldürülmesi gereken yarışma. şunları öldürün.
yarım saattir seyrediyorum. şuan iyi değilim. *

bir şey. ımm şey.
yarım saattir izliyorum griptim şimdi kanser oldum verem oldum.
kesinlikle basın,yayın özgürlüğü savunucusuyum lakin yayından kaldırılmalıdır..
o insanlara bakınca halime şükrediyorum.
Yarım saattir izliyorum modayı öğrendim.
şüphesiz ki;

allah onları ibret olsun diye yarattı.