bugün

büşra'nın giderek ön plana çıkarılmaya çalışıldığı ve benim bunun nedenini anlayamadığım dizidir. oysa 3 kafadar artı aşkın, melek falan gayet iyiydi. bu arada o kanalizasyon çukuruna düşen kıza ne oldu?
(#17028319 )
starda ve her salı.
Bu bölümde özellikle Murat ev Ahmet'in Çalgı Çengi kariyeri ve gelecekleri hakkında ciddi tüyo verecek olan dizi.
22.00'de Star Tv.'de. izleyelim anacım.
çok tuhaf bir şekilde büşra pekin in o dizide bir boşluğu doldurduğunu düşünüyorum. tipik anadolulu: kısmen zeki,kısmen güzel,kısmen kendiyle barışık,kısmen espritüel,kısmen sevimli biri

ecevit karakteri bizden biri.kasiyer la. daha ne istiyonuz.bi de dizi için kasiyerliği bırakamayacak kadar da tedbirli ve gerçekçi.ya da salak.ama sonuçta bizden biri.
allah ım lütfen büşra pekin dizide kalsın.

ayrıca ısrarla gitmesini istediğim biri var o da sadi nin kız mıdır kadın mıdır bilmediğim kardeşi.o iğrenç vücudunu sırtını orasını burasını şeker uzatıp yalatmadan geri çeken çocuklar gibi vedat a gösterip elletmemesi beni deli ediyo.dizinin o kısımlarını atlıyorum resmen.allah belanı versin senin.adını da bilmiyorum.
ilk defa bu akşam izleyeceğim dizi. You tubeden bir kaç videosunu izledim hoşuma gitti gibi. Bayağıda beğenilmiş umarım beğenirim salı akşamları çekilmez olmaktan çıkar. Ama beklentimde büyük yani. Ahmet kural yeter gibime geliyor.
büşra pekin'in hiçte kötü oynamadığı dizidir. bence rolünü de iyi yapıyor ses tonu da yerinde. bu arada dizi biraz daha salih abi üzerinden devam ederse daha komik olacağını düşünmekteyim.
---spoiler---

enaammm melek ölmüş ya la.

---spoiler---
aferin lan vedat, helal!

vedat ına helal olsun dizisidir.
--spoiler--
biz de güney amerika'daydık, cape town'da
--spoiler--

şimdi bu yazanın bilgisizliği midir? yoksa bu cümleyi sarf edebilecek, parası olan ama coğrafyadan bihaber gerizekalıların varlığından mı bizi haberdar etmek istemişlerdir? ben anlamadım.
--spoiler--
" taş kağır makas oynayalım... "
--spoiler--

diyerek Vedat, Zehra' nın ağzının payını vermiştir.
ahmet kural' ın her bölüm olduğu gibi bu bölümde de açık ara yardırdığı dizidir.

adamın hızına yetişemiyorum lan. daha iyi bi oyuncu göremez bu gözler ellaam.
yayın gününün gelmesini merakla beklemediğim ama izlerken kendimi kaptırıp bırakamadığım dizi. izlerken gülmekten yatırmasa da bırakmak çok zor. Büşra pekin çok iyi bi oyuncu olmayabilir ama o kadar da berbat bi oyuncu değil yapmayın. Pek fazla sırıtmıyor dizi içinde.
--spoiler--
an itibariyle murat'ın kasedi çıkmıştır. müzik marketlerde değil hem de.
--spoiler--
--spoiler--
-masa benle kendi rızası ile birlikte oldu. *
--spoiler--
raitingini koministimama kaptırmış olan dizidir.

(bkz: koministimam ın raitinginin işler güçler i geçmesi)
bana bi si verirmisin kısmıyla kopartmış dizidir. puhahahaha lan.
büşra pekinin bu kadar antipati toplamasına anlam veremediğim dizidir. kısa boylu, balık etli, ufaktan güzelce bildiğin türk kızı işte. severek izliyoruz.
bugun fena halde gondermeler yapan dizidir. kendi istegiyle birlikte olan masa konusunda serbest kalan tevavuzculere, cinsel icerikli kasetin sosyal medyaya dusmesiyle islerinin acilmasiyla da islerin bu alemde boyle yurudugune gondermeler yapilmistir. ver bi si ile de yarmistir. severek izliyoruz .
seyircilerin calgı cengi 2 istegini biraz olsun bastırmak için yapılan cok ıyı ve komık bır farklı mızah anlayısı olan bır dızı fılmdır.
bu akşamkı bölümü ile 12. ve 14. bölüme kafa tutmuştur. yardırıyor efendim.

--spoiler--
vedo taş, kağıt, makasta hareketi çaktı, çok değil akşamına bapstırdı.*
--spoiler--
senelerce şeği karakterine benzetilen biri olarak burdada şeğiye benzetilen birini görmek güzel.
en son sahnedeki darth vader göndermesi güzel olmuş. geçen haftadan daha eğlenceli olmuştur.
18. bölümü ile hem bizleri gülmekten koparmış, hemde gönderme üstüne gönderme yaparak yardırmıştır. esprileri ve göndermeleri ardı ardına yaptıkları için izlerken hızlarına yetişemiyorum.
sadece vedat'ın zehra'ya verdiği ayar ile beni kendine ölümüne bağlayan dizidir.

Murat'ın g*tünekamera sokmada yapılan özel müzik bile ayrı bir komedi malzemesi. Hele bir de doktorun önce kibarca anlatığ sonra da bunu g*tünüze sokacam demesi ardından salihabinin uçan adam sabri çıkışı bir sahnede bu kadar güldürmüştür.

" si ver" sahnesinde ise yerlere yattığım dizidir. sinana çalışkan'da böyle bir ıyunculuk olduğunu bilmiyordum. Resmen küllerinden doğmuş bir dizidir.

Hele bir de Murat'ın Feride'ye " beni bununla mı yakıştırdın" demesi aralarındaki samimi geyiği nasıl iyi oturttuklarının göstergesidir. Başka dizilerde bu samimiyeti göremiyoruz nedense aslında gerçekte budur. Birileri bizimle homoseksüel mevzuya girer biz de o durumu bozmadan laf sokarız. aramızdan birisi de olayı ciddiye alıp karışmaz.