bugün

aslında izleyenlerinin bile bildiği ve inat edip de kabul etmediği bir gerçektir.

evet uzun uzadıya yazardım fakat gerek yok!, bilen biliyor nede olsa bazı gerçekleri!, o ki zaten birisi pazartesi günü belli olacak kimin daha çok reyting alıp almaması ile!, fakat gel gör ki kardeşim anlatamıyoruz bazı arkadaşlara!, izlenilmiyor yahu işte kabullenin şunu canınızı yiyelim gitsin ya bu kadar zor mu bu anlamadık ki yani!?, işler güçler dizisi bile çok tutulduğundan mı ki acaba saat gece 12 de veriliyor pe heyt al sana kapak varan 1, daha ben ne diyeyim ya sizei kooooskoca yalan dünya gerçeği varken bu ülkede hala çıkıp da bu 2 vasat diziyi abartmanız biraz garip ve saçma ya! neyse işte hayırlısı yine allah'tan inşallah sizde hak yoluna girersiniz.
ismail abi'nin : ağzından çıkanla kulağının duyduğu aynı şey değil... sözünü hatırlatır... işler güçler neysede leyla ile mecnuna söylenmez.
eh yani geçmişteki kaygısızlar, bizimkiler, sıdıka gibi örneklere bakınca çok komik olmadıkları bir realito.
sesteki inceliği görememek. hiç ses görünürmü duyulur..

https://www.youtube.com/watch?v=dtt567mgnaM
tamamen izleyicilerini alakadar eden önermedir. komik veya değil, biz izliyoruz. beğenmeyen arkadaşlara da kendi ruh sağlıkları açısından izlememelerini tavsiye ediyorum. sonra bunu dert edip sağa sola başlık açıyorlar.
Leyla ile Mecnun komik değil. Komik olan salak salak haraketler yapan ezber yaratıcılıgın ne olduğunda haberi bile omayan klasik kahkaha efektli türk dizileri mi!(sormuyorum çünkü değil). Senin dediğin laf laf değil agzından çıkanla kulağının duyduklarının aynı şey değil olmadığını sen ne zaman anlıcan acaba.
(bkz: bazı yazarların komik olması)
gayet güzel ve komiktirler. elimizdeki en iyi malzeme bu hacı, yapcak bi şey yok..
gereksiz önermedir.
komik bulmazsın ve izlemezsin anlarım da "izleyenlerin bile bildiği gerçek" de neyin nesi?
adam komik buluyor ki izliyor, neyin peşindesin?
(bkz: çek ağı)
(bkz: nerede o eski troller)
kişisel bir yorumdur.

özneldir.

lakin aynı düşünce bende de var. nesi komik bunların bilmiyorum hadi işler güçler ilk 3-5 bölüm fena değildi ama leyla ile mecnun'da falan bence bir şey yok. izlenmeye değmez benim görüşüm.

not: çoğu da özentilik yapmak için izliyor .
Her kesime hitap etmemesi güzel. L&m kafası diye bir gerçek var.
belki de komik değil sadece eğlencelidir. ve insanlar bu tanımı yapamayıp komik diyordur. basit bir mesele.
işte bu komikti.
işler güçler komiktir. yarar insanı. ama leyla ile mecnun için söyleyemem. çok aşırı saçma dizi. aradaki espriler her dizide var.
görecelidir.
komik olup olmamasi gorecelidir fakat kafalari kiriktir ki en cok da bu sebeple bazi kesim icin vazgecilmezdir.
her iki diziyide izledim ve komik bulmadım. behzat ç. her ikisindende daha komik.
işler güçleri izleyip leyla ile mecnun hakkında bir fikri olmayan tek kişi ben miyim? eküri mi bunlar? birini izlemeyen diğerini izleyemiyo mu lan? bir şey desenize!
daha önce gülmemiş, nasıl gülündüğünü bilmeyen kişi tespitidir.
yalan dünya yı izleyen yazar söylemidir..

işler güçler için değil ama leyle ile mecnun için konuşuyorum : senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı şey olmadığının hiç mi farkında değilsin ??
yalan dünyayı işler güçler/leyla ile mecnun dizileri ile karşılaştırmak nedir yahu? buradan yazara ne yazık ki ince görememişsin diyor ve esprileri algılayacak ince görme yeteneğini diliyoruz.
http://sketchtoy.com/#2232027
en son ilkokulda " gecen gun kamyon surdum, leonardo da vinci" esprisine gulen kisilerin vardigi sonuc.

ismail abi deyimiyle ;

pislikler sizi be!