bugün

ciddi focus gerektirir.

dirayet ve hazırlık ister. hem fiziksel hem zihinsel.

sabaha kadar bal ve ceviz yeyip sigarayı az içmek gerekir.

verimli olunur mu? sizi bilmem. ben olurum.
uyumamayı Göze alacak bir değer gerektiren durumdur.
eğer bu değer ya da Önemli bir durum yokta öylesine uyunmuyorsa gayet sıkıntılı bir durum olur.
Tüm günün anasını öpme eylemidir sabah saatleri rahat geçer öğle saatlerinde işkence başlar gözler kendiğinden kapanır kafa gider kahveye abanayım dersin fayda etmez en son kendini tuvalette uyurken bulursun.
'Valla o bal ve pekmez daha çok çavuşu diri tutar da genede sen bilirsin.' dediğim eylemdir . Şaka maka gerekten tüm günün içe etmektir .
sabah duş alındığı sürece gün içerisinde sorun oluşturmayacak durumdur. işten gelince yemeğinizi yer pamuk gibi uyursunuz. bu da bütün bir haftanın yorgunluğuna bedel. arada yapmak iyidir.
Ayda en az 10 kere yaptığım eylem.
Ekmek parası ne yapacan gerçi pasta alacak kadar da para kazaniom ama olsun .
emekciyiz sonuç ta son tahlil de.
bütün gün yarrrrrrrrrrrrrrak gibi bakarsınız önünüze efendim. ama asıl zorluk eve dönüş yolunda başlıyor. lan bu nasıl bir uyku diyorsun eve varıncada uyumuyorsun amk.
iş kazalarına sebep olur.
"ooooo gececiler yardırıyor yine" dedittirir.

yusuf namazı kılıp yatanzi*

uykudan daha değerli nimet yoktur, tabi huzuru olanlara. huzursuzlar kuş tüyünde yatsa olur samanlık.
içkiye para vermeden bütün gün sarhoş gezmeniz demektir. işe içkilimi geldin diye patronun sorularına muhatap kalabilirsiniz. bu gün yaşıycağım deneyimdir. saat 5 e geliyor.
Allah kolaylık versin 10 saat uyuyorum yinede yataktan ayrılamıyorum :/
Çogu zaman 2-3 saat uyku ile işe gittigim düşünülürse şaşırtmayan olaydır.