bugün

karşımdaki yoklukta gider. Varlığım olmadığı için her zaman gideri var.
Herşeyin iyi olmasını istiyorum. Içime de öyle doğuyor. Umarım.
Alayinizin AMK..
hiçbirimiz geçmişe dönemeyiz, geleceğe emin olamayız. çünkü biz dün için öldük. yarın içinse doğmadık.

bugün var dostlar sadece bugün.
Nereye gittiğini bilmediğimiz trenlerden biri. Kompartımanda görmüş geçirmiş, asil görünümlü yaşlıca bir kadın. Şapkası da kendi gibi sevimli. Trenin içi ne kadar sakinse geçtiği, insanın az olduğu yerlerde doğa sevincinden coşmuş da coşmuş. Hava güneşli, kompartıman sıcak. Aah o gördüğüm geyik miydi yoksa?
cuma yarım gün ve pazartesileri tam tatil olsun
bir gün 38 saat olsun.
kış ve sonbahar 2 aya indirilsin.
hoca bu kadar güzel ezan okumayı nereden öğrendi?
bunu servet çetin e soyleseyeler dağa taşa shevchenko yazar.
Allahım bir işaret gönder olmayacaksa zorlamıycam.
Az paylasimci olun be guzel sozluk kadinlari!
ah bir ataş ver cigaramı yakayımmm ulan.
Pezevenk.
kendimi kaçarken buldum kendimden.iki cam arasına sıkışmış üşümüş ayaklarım.bacak bacak üstüne atıp uyuşturmalıyım onları.susturmalıyım içimden gelen sesleri.sıcak bi müzik açtım belki ısıtır.ama onlar da biliyor aylardan kış.mevsimlerden şubat.tersine çevilmiş hayatım.ayaklar baş başlar ayak.çıkamıyorum da bu üçgenden.ama aydınlık,ama ferah.tek kusuru kapalı olması.dışa kapalı,içe açık alabildiğine.kısarsak o açıklığı her şey uyumlu olacak.
aklımı kaybedecek kadar sevdiğimi anladım. ve sadece senin yüzünü 1 kez bile olsa güldürmek istiyorum. ama artık yalvarırım senden gitmemi bekleme. bu hasretlik, bu özlem bitsin artık be. bitsin amk.
tuvalette sıçarken öte yandan kendim ile dertleşiyorum. muhabbet sararsa baya bir sürüyor bu durum.
insan istese engel olur.
Akşam oldu..
Saatlerim sana akıyor ve sana terliyor avuçlarım.

Ben karanlıklarımda seviyorum seni ve sensizliğime güneş değiyor.
Sensizliğim kızıllığında eriyor...

Akşam oldu. yarım yamalak kaldı şiirlerim.
Sevda sözcüklerim yarım yamalak...

Akşam oldu, geldi çattı açılmaz kapılarıma sevmek..

sevmek denen bileklerimde duyulandan ve kelimelerden öte.Ruha değenden geçer. sen ki ruha değensin kalpten ziyade..
Değişmicem lan değişmicem işte.
Kimse için bi başkası olmicam, neysem oyum 5 sene önce neysem şimdi de oyum 5 sene sonra da aynısı olcam. Rahatsız olan da defolsun gitsin.
eceli gelen it cami duvarına işer.
herkes ya da herkez saf bir siz akıllısınız..
Yakarsa bu dünyayı garipler yakar.
babaannem kadar yaşlandıktan sonra ölmek istemiyorum, aklım başımdayken ölmek istiyorum, babaanneme bakıp aklımdan geçenler bunlar. bir zamanlar onunla geçirdiğimiz güzel günleri hatırlamıyor, saçlarımı küllü suyla yıkadığını hatırlamıyor, beni ne kadar çok sevdiğini hatırlamıyor.
Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız.
Senin icinden gecen benim icimden gecer mi?
Çok üzgün ama bir o kadar da umutla dolu.