bugün

ulkemın boş şehiri.
Ulan o nasıl gök gürültüsüydü,korkan biri degilim ama bir anda ortalığı salladı sıçradım yerimden.
Fena yağmur yağan şehir.
ne yağdı be kardeşim tabii su faturası derdi olmayınca aç musluğu git..
Beni yaktı güneşten şimdi yağmur yağıyormuş
Hayır, beni mi istemiyorsun nedir yani?
görsel
Şu anda resmen yağmur yağan şehir. Nerede la benim müzik kutumla kahvem. Hemen havaya girmem lazım. Yıldırım eve girecekti adeta.
Incecik yağmur yağarken güneşin tepede olduğu, sıcak rüzgar eserken güzel bir manzara bahşeden güzel şehir.

görsel
görsel
Şu anda şimşek, gök gürültüsü ve sağanak yağmura teslim olmuş şehir. Yorucu bir günün hatta haftanın sonunda beni yağmurla uyumamı sağlayarak ödüllendirmiştir. Hoş geldin sonbahar, nerelerdeydin?
Yatamıyoruz efenim gök gürültüsünden. Şu an bir şimşek tam yanımdan teğet geçti. insanın salonuna yıldırım çarpar mı. Yıldırım bey ne yapıyorsunuz.
Son saatlerinde yağmura teslim olan şehir. izmir'e dair en sevdiğim şey bu yağmurlu havaları olabilir. Öyle çok özlemişim ki soğuktan donsam da balkondan içeri giremiyorum.

Not: Kedi, köpek evlerini önceden hava durumuna bakarak hazır ediyoruz değil mi sevgili sözlük yazarları?
içinde günlerimi yapayalnız geçirdiğim için Bostanlı'da günbatımını izlerken bile zevk alamıyorum. Umarım benim için güzel anlamlar kazanırsın ileride.
Türkiye cumhuriyeti'nin en güzel en kültürlü ve en akıllı şehridir.gururumuzdur.
metrodan inenlere yol vermeyen kapı açılınca direk çullanan normie insan dolu şehir.
Büyük köy lan burası?! Ve karşılaştığım bütün insanları çok kaba, saygısız vahşi insanlar. Nefret ettim.

Konya'ya kurban olsun. Konya nın eline su dökemez.
görsel
An itibariyle yağmur yağan şehir. Sanki biraz uzaklara mı gittim ne. Gözüm yol çekiyor. Kısmet.
Kısmetse pazartesi sabaha karşı kavuşacağım memleketim.
Sanat ve eğitim aktiviteleri kısıtlımı !!! Karabağlar, Kadifekale, Aliağa gibi semtlerde yaşarsan görmemeniz doğaldır. Bostanlı, Güzelbahçe, Güzelyalı gibi yerlere giderseniz buranın bir cennet olduğuna inanabilirsiniz.
Tabiatı cennet olan fakat kötü yönetim ve suistimalat sonucu köhne bir güneydoğu ilçesini anımsatan şehir. Bu potansiyele çok çok çok yazık.
görsel
An itibariyle sağanağın başladığı şehir.
16 ay kaldı.

Sonra sen mı, çanakkale mi karar verceğim.
gördüğünüz hiçbir şeye ismiyle hitap etmeyin çünkü büyük ihtimalle farklı bir adı vardır.
https://www.youtube.com/watch?v=Po46Ul1jS1A

izmir de bir gün batımı...
Tınaztepeden konağa Kötü bir Ulaşım sorunu olan şehir.
bir havasına bir de kızına güven olmaz derlerdi, havasına güven olmuyor arkadaşlar. Sabah buz keserken öğlen tişörtle geziyorsunuz. akşam bir bakmışsınız boynunuzda bir atkı var. diğer kısmı daha gözlemleyemedim.
Yaşıyoruz işte kardeşim.