bugün

alımlı,
sosyal
demokrat,
denizci,
on numara ilimiz.
boyoz gevrek muhabbeti yapanı sikerim. izmiri öven izmirliyi de sikerim. Bırakın biz överiz aq. ne şehriniz varmış. Ama çok lafını ederseniz bi boka yaramıyor. seviyoruz, güzel memlekete lakin siz bi susun...
Üniversiteyi niye orda okumadım dedirten şehir.
remzi'lerin şehri; "rimzi, kinki iridin iki biri virsine"

edit: izmir (ters) rimzi
http://www.egehaber.com/i...-ikinci-onur-yuruyusu.jpg

Her zamanki gibi en insancıl, insan haklarına en saygılı kent. Batıda California neyi simgeliyorsa, Türkiye'de izmir onu simgeliyor. Özgürlük ve insana saygı sevgi.
uzun yıllardır platonik aşkım olan şehirdir.
Sperm kokan kaşar şehir.
Bacaklarimda romatizma yapiyor bu sehir. Nefret ediyorum.
kordon ve çiçekçileri aynı zamanda falcıları
görsel
özlenen, gidilmek istenen.
sevdiceğin memleketi... az kaldı... alıp kaçacağım istanbula... güzeldir izmir ama izmirliler övmesin lütfen biz överiz de severiz de...
Yasayan sehir yasanilasi sehir.
Yaşamaktan keyif aldığım güzel şehir.
(bkz: cavır izmir)
Bayram sonrası işe başlayacağım güzide şehir. Bekle beni bebeğiim.
bugün de ben hortlatayım şu başlığı.

bir şehir. *
Kocamis cocuklugum ile buyumus de kuculmus zihnimi kirbacladigim sehir.
zina edenlerin ana yurdu.
atatürk.
Türkiyenin övgülerini haketmeyen şehir diye nitelendirilen en büyük köyüdür.
https://pbs.twimg.com/media/CPL_biPUEAAIJGO.jpg

yeni dönemde iki donanımlı türk milliyetçisi kadın tarafından temsil edilecek güzel şehirdir. uzaktan memleketim bunu hakediyor. yeter ki kendilerine layık olanı seçmeyi bilsinler.
Özgürlük şehridir. Hatta tanımımı biraz daha ileri taşıyarak diyorum ki türkiyenin en özgürlükçü şehridir. izmirde yaşamadığım için şehre dışarıdan gelen biri olarak çokça karşılaştırma ve gözlem yaptım izmiri ziyaret ettiğim zamanlarda.

Bu şehirde kimse ne sokak ortasında içki içene karışıyor ne de namaz kılıp başörtüsü takana. şehrin her tarafında duvar yazıları ve duvarlara ya da direklere yapıştırılmış afişlere rastlayabiliyorsunuz. insanlar özgürce fikirlerini savunabiliyorlar. Kimse de kimseye karışıp özgürlüklerini sınırlamıyor.

Ayrıca şehirde dikkatimi çeken başka birşeyde istanbul ankara gibi ve yurdun diğer büyük şehirlerinde pek rastlayamadığım nezaket olayıdır. Bunu trafikte de sokakta da görebilirsiniz. insanları, özellikle teyzeler ve amcalardan bahsediyorum, aşırı derecede sıcakkanlılar. Bir parkta otururken yanınıza gelip sizinle herhangi bir konuda sohbet edebiliyorlar. Bu şehirde güzel bir hava var, böyle nasıl desem medeniyet gibi bir hava.

Eh tabi iyilerin içerisinde kötülerde vardır kesinlikle. Koskocaman şehir olduğu için ben geneli itibariyle konuşuyorum tabiki.

Ezcümle, ülkemizin geri kalan şehirleri, izmir ve izmir insanları gibi olsa şu anda yaşadıklarımızdan daha az sorun yaşardık kanımca.

Selam olsun güzel izmir ve izmir'in güzel insanlarına.
çok şükür bugün de başlığı ben up'ladım. hayır solframe'de görmeyince tedirgin oluyorum.

bir şehir.
Egenin incisi olarak tanınan aslında Türkiye'nin en büyük köyüdür.
(bkz: güzel izmir)
modernliği yanlış anlamış şehir. evet.