bugün

havasıyla, kızıyla, erkeğiyle sadece egenin değil avrupanın da incisi niteliğinde türkiye de yaşanılabilecek tek şehir.
Dışardan gelen üniversite ögrencileri için cennet'tir, burda hayat hiç durmaz sürekli aktif sosyal bi şehir.
inşallah seneye orada olacağım dediğim şehir.
kanında ak troll trombosit kan taşımaanların şehri.y
Dönüp baktığımda gözüme büyük bir köy olarak görünen memleketim.
istanbul'dan güzel olan şehir. sadece insan kalitesi bile bunu ortaya koyar.
01 haziran itibari ile, karşıyaka semtine yerleşeceğim şehir.
Sabah sakinliğinde, güzel hava eşliğinde balkonda kahvaltı sefası yapılan, güzel şehir.
niçin bu kadar az tantunici olduğunu merak ettiğim şehir. abi adım başı çiğköfteci açacağınıza bi de tantunici açaydınız kötü mü olurdu.
ak belediyecilikle tanışmadığı sürece asla büyük ilan edilemeyecek olan vasat şehir. kendileri ege'nin ığdır'ıdır gelişmişlik düzeyine bakarsak.
Yaşadığım şehir lakin bazen öyle duygusal yorumlar yapılıyor ki sanarsın Las Vegas gibi büyüleyici.
insanlarının geri zekalı olduğunu düşündüğüm şehir.

kardeşim on numara şehir'e sahipsin niye reklamın yapıyorsun. köprü kaşlılar istanbul'u zaten sikti izmir'i de mi siksinler.

gizleyin olum şehri. şehir girişlerini elektrik sayacı falan koyun giriş yapmasınlar.
Dışarı çıkmamla sıcaklığın rüzgar şeklinde yüzüme vurma şenliği başlamış şehir, bunlar gene iyi temmuz, agustos sıcakları var bide bunun.
haziran ayında yeni şehrim olacak. ya allah deyip işimize başlayacağız.
alsancak çimlerine yayılma sezonu açılan canım şehrim.
kızlarının güzelliğiyle akıllara gelen şehirdir, paranız varsa üniversite okumak için idealdir.
sıcağını bile özlediğim memleketim az kaldı kavuşmamıza.
abartilmayi seven ama abartilmayi haketmeyen bir sehir.
2017 haziran ayında taşınacağım şehir. bekle beni izmir.
bana aynı günde iki defa soğuk duş aldıran şehirdir. sıcağını bile seviyorum izmir.
burada yaşayanların ne kadar şanslı insanlar olduğunun farkında olduğu şehir.

ayrıca, izmir güzelse sebebi karşıyaka. **
yaklasik bir senedir kaldigim sıkıcı, insanlari garip ancak sadece gecesi guzel sehir.

hatay tarafinda yok mu biri? mini zirve yapip 2 el tavla oynayalim.
Türkiye'de en çok Vergi veren şehirlerin arasında en az bütçe ayrılan şehir.
Üvey evlat muamelesi görüyor resmen bazılarına oy vermiyor diye, ondan sonra güzelyalı metrosu niye geç bitiyor.
Mhp'nin yarın miting yapacağı şehir. Meydanlardan ziyade, sandıkları oylarımızla dolduralım.
insanları öpüp başa konulası şehir. ne istanbul gibi at hırsızı dolu ne de hareketsiz bir şehirdir izmir.

tam kıvamında şehir.