bugün

lise de devamlı duyduğu;

-izmirdeki hatunlar taş olm bide bizim sınıfa bak amına koyayım gazulet dolu lan
+ ehueuehu haklısın amk...

ve içinden serzenişte bulunup;
- yeter yhaa bende izmire gidicem bende taş olucammm artık ehü ehü...

Diyebilen özeleştirinin götüne vurmuş kızcağımızdır.
(bkz: açılın tespit yapıcam)
kaşardır.
izmir kızları güzeldir kontenjanından yararlanmaktır asıl amacı onun efenim siz siz olun kimlik kontrolü yapmadan almayın.
aslında izmirli olan, ailevi nedenlerden dolayı izmirden ayrılmak zorunda kalmış ve össyi fırsat bilip bütün tercihlerine izmiri yazıp memleketine geri dönmek isteyen kızdır.
ileriyi düşünemeyen kızdır efendim. neden? şundan:

tabi izmir de veya izmir e yakın illerde ikamet eden kızları hariç tutarak, şöyle denilebilir ki izmir de okumak bi kız için en zor meselelerden biridir. bi kız dünya güzeli de olsa izmir de karşılaşacağı rakip hemcinsleri her geçen gün kızımızın psikolojisini daha da bozmaya aday birer canlıdır. ha bana derseniz ki güzellik kaygısı olmayan, etrafındaki kızlarla kendini karşılaştırmayan kızlar nolucak? ben de size derim ki yer yüzünde öyle bi kız yoktur. bakmayın siz onların triplerine.

hadi kız izmir de bi tane çocuk buldu da kendine aşık etti diyelim. sorarım siye ey sözlük. bu kız sevgilisinin ne yaptığını düşünmeden bi saniye durabilir mi? ortam malum. izmir deki kızlar malum. izmir kızları yalnız güzellikleriyle değil adamı transa geçiren işveleriyle edalarıyla da tanınırlar. böyle bi popülasyonda zavallı kızımız paranoyaya bağlamaz mı? üzülmez mi? ağlamaz mı? yazık değil mi çısçıtır kıza?

kısa kes aydın havası olsun diyosun sözlük. haklısın. burdan hemcinslerime sesleniyorum. yapmayın etmeyin kızlar. izmir de okuyacak kadar yüksekse puanınız gidin istanbul da okuyun, ankara da okuyun, hatta gidin istanbul daki mühendislik fakültelerinde okuyun. günde takriben 245* * çıkma teklifi alırsınız. kafanız rahat siz rahat ben rahat.

(bkz: huzur doluyum sözlük)
aile baskısı çeken kızların, düşünce tarzıdır. eğlence ve arkadaş ortamının tadına bakmak isterler. 2 sene sonra kendilerini en olmadıkları ve en iğrenç şekilde bulurlar. artık ne aile kavramı vardır ne de baskı. ama artık kendilerine saygıları da geride kalmıştır.
izmire gidince izmir de doğmuş gibi güzelleşeceğini sanan salak kızdır. güzel olunmaz doğulur.
yaşadığı küçük ilden kurtulup izmirin akıcı hayatına kendisini atmak isteyen kızdır.
başka alemlere dalmak isteyen kızdır.
takıntılı durumlar içerisinde değilse, bulunduğu şehre yaşayış tarzı olarak geniş gelen ve yaşamak istediği şekilde yaşayabileceği, ülkenin en hoşgörülü, en insanlarının rahat olduğu şehire gitmek isteyen, bir de güzelse, izmir kızlarından farkı anlaşılabileceği halde farklı tat olarak şehre renk katanlardan olacak zat-ı şahanedir.
izmir'in nimetlerinden yararlanmak isteyen kızdır.izmiri de gordum cok guzel deyip geldigi yerin arkadas ortamında havalı olmak isteyendir.kendisini izmirli kızlar guzeldir sozune yakıstırmak , onun icinde ben de varım demek isteyen kızdır.
(bkz: izmirli olunmaz izmirli doğulur)
izmir'i isteyen kızdır.
(bkz: böyle başlığa böyle entry)
sonradan izmirli olamak isteyen kizdir.
ama gercegi gibi olamaz.
de_dust da olur mu diye sorulası kızdır .
izmir'e gidince yenilesi olacağını düşünen kızdır.
ama izmirlinin güzelliği dna'sında vardır kızım.
memleketini terketmek istemeyen kızdır.
iktisat işletme okuması muhtemel kızdır bu beyinle ancak bunları okur bu seksi arkadaş.
hayalkırıklığına uğrayacak kızdır.
sonradan gelipte izmirli olmak isteyen kızdır. ama unutmaması gerekir ki asla gerçek izmirli kızlar gibi olamazlar. güzel izmir im çok özledim be seni.
mezun olduğunda öyle sırf üniversite okumuş olmak için okuduğu bölüme ve o bölümü yazdığı güne lanet edecek kızdır. değil iş kafasını vuracak taş bile bulamayacaktır.
orospudur.
izmir olsun da hangi bölüm olursa olsun diyen erkekten farklı amaç taşımakta olduğu bilinmektedir.
izmir olsun da hangi bölüm olursa olsun diyen erkekten daha az haklıdır.
Ailesinden ayrılmak istemeyen kızdır.