bugün

tabiri caizse replay e tecavüz ettiğim bir şarkıdır bu sıralar,aslında kadın şarkısı gibi gözükse de beni derinden etkiledi.
harbi harbi "harika,dinlenilesi" şarkı. (hay o söyleyen ağzını öpem sertap)
Bu devirde kimseden medet ummayacaksın tabi. Kendi kendini avutacaksın bu şarkıyla.
kendini kandırmaktan öte, yaralarını kendi kendine iyileştirmeye çalışanların şarkısı. dinlenesi.
tam kezban şarkısı. sertab erener, demet akalın'a rakip olmaya başlıyor giderek...

yok saçımı kestim yok boyattım yok çok iyiyim. lan bu kadar taraftara oynanmaz ki.
Sertap erenerin uzan zaman sonra beğenilen bir şarkısı .
adı ile; klibinin, sözlerinin alakası olmayan şarkı. ismi 'ölüyorum ama çaktırmıyorum' olmalıydı
Sezen Aksu çok dinlemem ama bıraksın artık bu işleri dediğim şarkıdır.

Arkadaş biz de ayrılıyoruz aylar oldu unutma namına birşey yok,biz de insanız olum koca koca adamları ağlatıyorsunuz,kendime gelemedim.
yeni kezban turnusolu. paylaşanı sil hemen listeden, sil sil sil.
--spoiler--
sana da üzülüyorum
--spoiler--
hasta olduğunu kabul etmektir.
kezban damgasını haketmeyen sezen aksunun muhteşem eserlerinden biridir.
63 doğumlu bir kadının elle tutulur temalara değinmesini beklerken böyle ucuz sözlerin ardına saklanması kabul edilecek şey değil. sertap erener'in şarkıcılığı bırakıp değişik işlere yönelmesi gerektiğini gösteren şarkıdır.
beyaz'lı versiyonu da çok güzeldir:

https://www.youtube.com/watch?v=p1U3eKA-d3E
Sertab'tan, ayak kaydırıp kafayı kaldırıma vurduran şarkılar silsilesinde son nokta!
Dokundum sarhoş,yabancı ellere..
(bkz: umrumda değil)
beyazın deyimiyle kızın her yerini ellettiği şarkıdır. haklı mı ne? *

ya bırak bu işleri, devlet su işleri. yabancıymış mış falan, e ellemiş her yeri.*
sevgiliden yeni ayrilma boslugu degil de ayriligin uzerinden baya bir zaman gecmis hissiyati veren sarki.
neden bilmiyorum ama sarkiyi her dinledigimde sanki 90li yillarda dinledigim bir sarkiymis gibi hissediyorum, muazzam bir duygu.
Guzel sarki cidden, yorum da hoş.
severek ayrılanlar topluluğunun dinlememesi şiddetle tavsiye olunur.
sertab erener'in "ben eskisi gibiyim, geri döndüm" dediği şarkıdır.
söz yazarlarından biri sezen aksu'dur.
Güzel şarkı vesselam. Ayrılıktaki kısır döngü anlatılmış. Tavsiye ederim. Severek dinliyoruz.