bugün

Çok doğrudur malesef ki.
ha istisnalar da var orasi ayri.
iyi ve güzel kadınlar değil, aptal kadınlar ağlar. çünkü yaptıkları tercihler onları ağlatır.
Ağlatanlar utansın ne diyim.
çogzel şarkı.
ikiye on kala grubunun 2015 te yayınladığı bir şarkısı.Neredeyse bütün şarkıları güzeldir.
Kader nasip kısmet.
Diyemediklerinden
Duyamadıklarından
Paylaşamadıklarından
Yaşayamadıklarından
Mahrumiyetinden
Mağduriyetinden
ağlar.

Ağlarsa rahatlar.

Notalara dökülen yaşanmışlık.
o kadar güzel ve iyiyim ki beni hep ağlatyorlaaarrrr... hayır canım hayır her ay regl döneminde her lafı kıçından anladığın için ağlıyorsun.
not:kadınım güzelim ağlamıyorum.
artık nefret ettiğim ikiye on kala şarkısıdır.

bu şarkı yüzünden tüm ağlayan kızlar kendini iyi ve güzel zannediyor.
kelimesi kelimesine doğru olan bir başlık.
Böle bir uzgunsun sarkiyi dinliyorsun ego tavan felan. Mikemmel. Saclar da kisa zaten.
vazgeçin şu duygu sömürüsünde güçsüz kadın ağlar net,he güçlü kadın aüğlamaz mı ağlar ama 'hep'değil.
Lan bu kadin duygusalligina saatlerce yazarim, soverim, soker takarim icinden gecerim. inanmam da ama gonlu kayar insanin, doga bu kanunu koymus. Ben bi suru dusundum bu konuda, okudum, izledim, dinledim de. bunu ama en net, en guzel ifade eden sey o meshur sahnedeki diyalog;
"Sakin tek bi kelime daha ediyim deme, niye biliyo musun..cunku inanirim. Yalan oldugunu blabla.." aglayin tabi amk, atin bi sekilde zehri, zaten butun sarapcilar, kayikcilar kayik hayatlar erkek size yazik olmasin, tasimayin icinizde atin gitsin anasina satiiim. Yer miyiz ulan mehuee.
Zor be kadın ama sen dur bakalım. Yakında yeni bir gezegen bulumir nasıl olsa...
çünkü iyi ve güzel de olsalar yine berkecanlara gidiyorlar :
Yaslanacak göğüs bulunur bayanlar...

Özele çögggggghh..
çirkinlerde ağlar. kadınlar hep ağlar.
iyi, olan hep ağlar.. Güzel olanı siktir et.
(bkz: iyi insanlar iyi ki varsınız)
Bütün kadınlar ağlar.
ne için ağladığıdır kadını iyi ve güzel yapan.
ikiye on kala adlı grubun popi şarkısı, doğrudur aynı zamanda.
Dünyanın en büyük yalanı .
Yanlış önerme.
yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa.
Çünkü iyi ve güzel kadınlar ağladıklarında dikkat çekerler, biri mutlaka yardımcı olur. Ama hayatta çirkin ve kötü kadınlar da var, göz yaşlarını herkesten gizleyen.