bugün

ve göz yaşları tükenince artık iyi değillerdir.
Cinsiyetle alakası olmayan şeydir. Bu dünyada hep iyiler ağlar. Kötüler kalın emirleriyle kahkaha atar.
'yüreği olan her kadın ağlar be abi' diye yorum yaptığım güzel bir şarkıdır.
sözlük kızları için müjdeli haberdir.

hadi yine iyisiniz.

eğer bu önerme doğruysa, tek damla yaş düşmez o gözünüze.
ergenler için yazılmış kezbanların hep ağlıyom demekki bende iyi ve güzelim mantığına sürükleyen söz.
yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa..
dünyada yara bandı olacak insan bol. sen ağla ki onlardan biri gelip seni bulsun ve seni ağlatanın açtığı yaraları kapatsın. tabii sen iyileştikten sonra yara bandı da çöpe gitmeye mahkum olsun.
bu yüzden her ağlayana da yüz verilmesin artık amk.
o herşeyi mor severmiş

https://www.youtube.com/watch?v=K0376zmqATA
iyileri bilmem de güzel kadınları teselli edecek erkekler hep vardır.
Kim girdiyse hayatına seni seviyorum der ve gidermiş.
Teoman'ın uçurtmalar şarkısıyla benzettiğim şarkı. Mor renk yüzünden sanırım. Ama bu şarkı daha samimi ve daha etkileyici geliyor.

Zor be kadın
Ama sen dur bakalım, yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa...
sözleri kendi içinde hüzünlendiren bir ikiye on kala şarkısıdır.
Zor be kadin ama sen dur bakalim...
ikiye on kala grubunun güzel şarkılarından biri.
Zor be kadın ama sen dur bakalım, yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa...
kadınlar hep ağladığından kadınlara gönderme mi yapmış nedir ? hepiniz iyi ve güzelsiniz filan. yoksa böyle bir genellemeyi kabul edemem.
Zor be kadın ama sen dur bakalım. yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa.
dogrudur. Guzel kadin guzel olduğunun farkındadır. klasik bildiğimiz cirkin kiz ayaklarına yatar ama bal gibi kendiside guzel olduğunun bilincindedir. Beklediği ilgiyi güzelliğine yakisan kendisini tatmin eden ilgiyi alamayacagi bir durum olunca da normalden daha cok üzülür.
göründükleri gibi olmayan kişilerden dolayıdır belki. ben de düşünürdüm güzel kadınların işi gerçekten zor diye. hani onlar da insan, nefsi duyguları falan var. biri etkiliyor mesela, sonra olayın tadı kaçıyor. sonra başkası etkiliyor. sonra başkası etkilemeye çalışırken sırf güzel olduğundan dolayı iki erkek kendisi için kavga ediyor. sokağa çıktığında birileri arkasından sesleniyor, durduk yere tehditler savuruyor. önünü kesenler oluyor falan. zor yani. hele evi sapa yerdeyse daha zor.
Bunun iyi veya güzel olmakla alakası yok ağlamak kadın doğasında var.
fıtratlarında vardır...
aptallıklarını sikiiiim
ikiye on kala grubunun bir şarkısıdır.

Ayni zamanda Sözlük kızlarımızın topyekün üstüne alınacağı başlık.

(bkz: ağlamayın kız benide ağlatacaksınız)
ikiye on kala şaheseri bir sarkıdır.
Kim bana bunu bakarak soylerse alırım valla nikahıma. Oyleli bi şarkı.
öncelikle ohannes.
sonralıkla çok ciddili şüphe duyuyorum ki bu şarkı direk bana yazılmış. yani beni görmüş birisi, oturmuş lan bunu nasıl anlatsam cuk olur demiş, tek tek seçmiş kelimeleri. cümleleri tek tek oluşturmuş.

misal;

'Bildiği gibi değilmiş buralar, o her şeyi mor severmiş.
Kim girse hayatına "seni seviyorum" der ve gidermiş.
Kalbi kırılmış bir kadın, belki de saçları ondan kısaymış.
Konuşulacak şeyler varmış daha, ama avazı çoktan çıkmış. '

yaşamak meslek gibidir diyor şarkıda. doğrudur. mutlu sonlara inancımızın kalmadığı kadar doğrudur.