bugün

An itibari ile %6-7 dolaylarında oranı olan parti, saadet ile benzer bir oranları var, ikisi muhalif bir ittifakta bulunurlarsa akpniçin büyük tehdit oluşturacaktır.
Bu nedenle yakın zamanda fetö iftirasına maruz kalacaklardır, ki belirli bir zamandır kalıyorlar.
haftalık toplantıları aşağıdaki facebook sayfasından takip edebilirsiniz. malumunuz medyanın üç maymunu oynadığı bir dönemden geçiyoruz.

https://www.facebook.com/meral.aksener.9/
engelleri, yasaklamaları yıka yıka gelmektedir.
Bazı bahçeli evlere korku salmıştır.
yandaşına plan program yapanlardan sonra millete ters gelen parti.alışmamış millet soyulmamaya.
erken secim olursa secimlere katilamayacak partidir.

edit.

eksileyen arkadas cahil herhalde o yuzden bu haldeyiz bir partinin secimlere katilabilmesi icin buyuk kurultayin uzerinde 6 ay gecmesi gerekiyor iyi partinin suresi 1 eylul 2018 de doluyor erken secim icin dusunulen tarih ne zaman 26 agustos cocuga anlatir gibi anlattim umarim anlamissindir cahil kardes.
görsel

(bkz: fethiye)
(bkz: meral akşener)
(bkz: Behçet saatcı)
devlet bahçelinin erken seçim istemesinden sonra saf dışı kalacak güzel bir siyasi partidir.
umarım seçimlere girebilir. giremezse yazık olacak.
seçime girmezse bu secim meşru değildir.
Az önce patlamış olan muhalif projesidir.

Yine çaktınız.hıhahaha.
Bu alinan erken seçim karari sarlatanliktir tarih bunu yazacak.
seçime giremeyecektir, fakat meral akşener 100 bin oyu alırsa seçime girecek..

zaten önemli olan o degil mi? buyrun veirn 100 bin oyu..

yeter ulan bıtkım bu saçmalıktan insan sinirlerini bozuyor lan bunlar, bilmem kaç yıllık yaşamları boyunca hep ataterkil kalmış bir millet olarak ciddi ciddi rte karşısında bir kadının şanslı olacagını sanıyorlar, ha eyvallah olsun olmalı ben bir şey demiyorum ama merak akşenerden bahsediyoruz, yahu kadın taklit yapar gibi miting yapıyor kelimeleri uzatıyor falan ahahahahaha...
24 hazirandaki seçime girecek partiymiş ben 9 ay biliyordum 6 aymış mk o halde giriyorlar oh be rahatladım, şunlar bir boyunun ölçüsünü alsın 2 ay sonra gelip burda saydırralım istiyorum bakın chp bile gözümde yok, hasımız ama orası farklı..

böyle olmadıgı bir insan gibi gözüken veya fazlasıyla atan insanlar sinir eder ya insanı hah iyi parti ve destekçileri de benim gözümde böyleler..
seçime giremese kaç yazar? akşener 100.000 imza ile başkanlığa adaylığını koyabiliyor, kudurun aptallar.
(bkz: iyi parti nin seçimlere girecek olması)

görsel
gerçekçi olmak gerekirse ancak chp'nin meral akşener'i aday göstermesi durumunda iktidara gelebilir.
seçime girebilmesi konusunda bir çok farklı açıklama var ancak sanki işin finalini ysk kararı veya hukuk yapacak.
ulu sözlükte yüzde 42 oyu nasıl aldıgı merak edilen partidir, bu kadar mı almış lan onun reelde yansıması yüzde 5i bile geçmez, ister misiniz bunlar totalde yüzde 30-35lik oyu olan bir topluluk olarak bölük pörçük kalıp iyiden iyiye rte karşısında erimesinler...

hadi beyler verin coşkuyu meral hanım seçime katılıyormuş me raaaal haaanım geeee eee liiyoor dertleeer rrr biiittiiyor hepsini uzatın 80ler siyasetçisi gibi ahahahahah..
Fetöcü ve ne kadar hain varsa meralin arkasına takılıp aynı partide birleştiler. içlerinde eski ülkücü ve pkk lılar var. Muhsin reisin şüpheli helikopter kazası zamanında orada görev yapmış eski bir komutan var var oğlu var. Düşünmüyor, akletmiyor musunuz bu kadar zıt insanı birleştiren ortak payda ne. Ve hâla savunuyorsunuz bu uyuz partiyi. Chp ne kadar halkçı (!) ise bunlarda o kadar ülkücü(!). Anlayabilene tabi.
Chp'li ve ak partili seçmenlerden oy alacağını düşündüğüm parti.
Bazı vatandaşlarımız umut bu partide diye bunlara bir eğilim içerisinde.

Aziz vatandaşlarım bunların genel başkanı birkaç gün önce devlete seri katil diyen adamın hapisten çıkışında twitter'dan göbek atıyordu. Lütfen siyasilerin hepsinin beş para etmez olduğunu anlayın artık.
hiçbir çözüm önerisini duymadığımız parti. abisi chp gibi anca eleştiriyor.
ondan bundan duyulup yapılan yorumları okudukça çıldırıyorum fetö ile boy boy fotoğrafları olan kişileri görmezden gelip komplo teorisi kurmayı bir kenara bırakın.
ilk seçimde madara olacak partidir. evet...
iyi parti bence seçimlere giremeyecek. Akp bunu bilerek tarihi ayalarladı. Yoksa neden bu kadar sıkıştırılmış bir seçim yapsın?