bugün

bakmaya tahammülü mümkün olmayan hatun.. hatun mu la o?
vasat bir rus kadını kadar bile güzel değildir. para olunca tabi..
yurdal sert adlı adamla nasıl evlendiğine akıl sır erdiremediğim, kendini ikoncan olarak addeden bayan kişisi. çok güzeldir ama.
türk koca bulunca türk kadınları gibi kıskanç olmuş kadın. bu kadar güzellikte bu kadar kıskançlık hayret doğrusu. güzel kızlara yaptığı yorumlara dikkat lütfen. ağzı dili dolanıyor valla.
üzerine ne giyse yakışıyor. tam bir orta yaş güzeli..
Hergün 'Bugün Ne Giysem''de birbirinden kısa minilerle çıkan ve mini giyen kızlara çok kısa diyen, taş hatun.
Zengin Türk iş adamına kapak atmış, uzun zamandır Türkiye'de kalmasına rağmen hala 18 Türkçe kelimeyi kombine ederek konuşan Balkanlı güzel.
10 yildir turkiyede yasayip hala turkceyi konusamamis, konusmasi ile yanindaki juri uyelerine tasak malzemesi olmus, fiziki guzelligi dunyaca unlu olan hatundur.
fiziği güzel ancak konuşması düzgün olmayan sırp hatun.
Alicaksin kirbaci, biniceksin ustune bunun.
korkunç türkçesi ile insanı türkçeden soğutan kadın.
bunun altına bu çok şık altına bu pabuç en şık ölabilir.
"saaaçin" dedikçe güldüren, ikoncan. *
mükemmel türkcesiyle ile insani türkceden sogutan kadin. Bunun altina bu cok $ik altina bu pabuc en $ik ölabilir.
kocası başka bir kadınla görüntülenmiş, ihanete uğradığı iddia ediliyor şu sıralar. ulan bu kadın da aldatıldıysa artık biz ne yapalım?

http://www.hurriyet.com.t...atti/18232002.asp?gid=383
tatlı,hoş,karizmatik,güçlü kadın.

Manken miymiş, modacı mı neymiş.
Yoksa ikoncan mıymış. efenim bilmiyorum tarihçesini.

önceleri ivana sert = şimdileri ivana ters .
bugün ne giysemde feci haşlamakta yarışmacıları.

aldatılmak sinirlerini germiş, özel sorunları varmış heralde.
Güzel hemcinsim, seni bu halinle de seviyorum.
Kırık türkçen ve agresif tavırlarınla.

Not: Umarım o kocayı en yakın zamanda boşarsın.
Hem yakışıklı değil, hem sadakatsizmiş yol ver gitsin.

Çok daha düzgün,yakışıklı türk erkekleriyle mutlu olabilirsin.
ikoncanların en güzel ve en seksi olanıdır. (bkz: at gibi kadın) (bkz: sexy chick)
sertlige sebeb bir abladir. taslarin en sertidir.
bu kadını aldatmak salaklıktan başka birşey değil.
Ah sen ne guzel bi seysin ya. her televizyonda gordugumde hayran kaldigim tam anlamiyla mukemmel yaratilmis kadin. tasarimlari da gayet goz alicidir tipki kendisi gibi. aldatan kocasina da allah gozunu doyursun derim, baska da bisey demem.
yükselmek için kocasını sponsor olarak kullanan kadın.
türkiye'de ne sebeple ünlü olup şatafat içinde bir hayat sürdüğü bilinmeyen yüzlerce tipten biri. bir de güzel ülkemde zengin kodaman avcılarına ikoncan deyu bir sıfat takıldı, onlardan heralde. sahi ne iş yapar la bu?
çok hoş bir bayan böyle bir kız arkadaş bulmam lazım şimdi aramaya başladım.
Nur Yerlitaş'ın paralamamak için kendini zor tuttuğu ama bir gün dayanamayacağını bakışlarıyla ayan beyan ortaya koyduğu şahsiyettir. Galiba o nedenle Hakan Akkaya'yı ortaya oturtmamışlar. Bir kazaya kurban gitmesin diye.
"kocam başka biriyle birlikte olabilir" derken sanırım "bana akıttığı parayı kesmesin de ne bok yerse yesin" diyen kadın, sanırım.
güzelmidir bilemiycem ama şık olmadıgı kesin olan medyatik insan.