bugün

eskiden de troll doluydu şimdi çaylaklık olayından sonra daha da troll dolacak adamlarda zaten editör meditor takip makip hiç bir şey yok en sonunda komple bırakmışlar.
sekizinci nesil yazarlığımı yanlış nick seçiminden mütevellit kullanmıyorken bugün çaylaklık muhabbeti sayesinde girip baktığım ve nick değişiminin bir kereye mahsus mümkün hâle gelmiş olduğunu görüp sahalara geri döndüğüm kaliteli sözlük. hiç söylemiyorsunuz. futbola geri dönen jardel gibiyim.
çaylaklık uygulaması kalkınca bütün ekşi sözlük itü'ye yığılmış resmen. ekşi'de yazmak istesek ekşiye giderdik, elini sallasan ekşiciye çarpıyor şu an.
bugün gerçekleşen tuhaf astronomik olay. an itibariyle ekşici istilasına uğramış durumda. bir de sürekli çöküp duruyor. birileri bez getirse iyi olacak.
son uygulamasıyla sıçıp sıvayan sözlük.

lan bir bok yazamıyorsun, elli bin tane uygulama ortam desen nanay.

bir kez daha uludağ'ımızın değerini anladım. mucuk. *
çaylaklık olgusu kalkmış bu ay entryleri tavan yapacak olan sözlük.
uludağ sözlüğün o tuhaf sıcağına alışmış biri olarak oldukça yavan gelen sözlük. ortam desen yok. senli benli başlıklar az. cahil troll az. (bkz: uludağ sen bizim her şeyimizsin)
çaylaklık uygulamasını kaldırarak belki daha fazla para kazanacak ama ne kadar anan zaaa xD'ciler varsa toplayacak olan platform.

bir de önüne geleni moderatör yapmaya başlarlarsa, tam bir troll house olur.
bir türlü ısınamadığım sözlüktür, haftada bir göz atmaktan ve gelen mesajları yanıtlamaktan öteye gidemiyorum.

de ki senin ısınamaman kimin çükünde? kimsenin tabi.
ekşi'den sonraki durağımdı, bilmem kaç sene evvel.

hala iletişimde olduğum güzel insanlar vardır.

ama sözlük olarak itü?

elitizm için kasıyor havası yayan bir yerdi en son.

rahat 2-3 yılı vardır sayfasını bile açmadım.
Bilgi girişi için iTÜ, eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için Uludağ ideali.
olmasaydı olmazdık.
an itibariyle barış mançoya resmen küfür edilen sözlük haline gelmiştir.

bu ne arkadaş la ? görsel

önüne geleni yazar yapmak kimin fikriyse onada kafam girsin.
Dün kanser olan babanın ölmemesi sorunsalı şeklindeki başlığın çaylaklığın kaldırılmasının nelere mal olabileceğini açık açık gösteren sözlük. Salak bir kız, birkaç yıl önce akciğer kanseri olan babasının ölmeyip başlarına kaldığını!! anlatıyordu. Dikkat çekme amaçlı yazıldığı, aslen öyle bir olay olmadığı, neticede troll olduğu bariz olsa bile okurken insanın bu kadar içini bulandıran bir yazı daha görmemiştik. Yazan da çaylaklık kalktığı için ''çekirge'' tabir edilen, yani elini kolunu sallayarak sözlüğe girebilen yazarlardan. Sonra yazdıklarını sildi, bir tek entry kaldı (onlar giri diyor) filan… Merak edenler için eski gozluk nickli bir hanım kızımız.
otomatik çaylaklık adlı bir saçmalığı içinde barındıran sözlüktür. modlardan biri taksa size bittiniz yani her ay çaylaksınız. işin kömtüsü çaylaklığın ne zaman biteceği de belli değil.
yeni mesajlaşma arabirimi msn gibidir

http://www.itusozluk.com/yenipostane
bir saatten fazla bir süredir ulaşılamayan sözlüktür.

tashih: şekil olmuş.

görsel
çaylaklık kavramı bulunmayan sözlük yerinde bir karar olmuştur.
bir sürü uygulamaya sahip, uygulamalarının çoğunun da tırt olduğu sözlük. sol frame yenilenmiyor bile. ayrıca yazdığım şeyi silmek isterken sol framede bulunduğum başlığın bir üstündeki başlığa gidiyorum hep salak salak kısayolları yüzünden.

son olarak da çok çabuk sözlükten atıyor. burası bin basar itü sözlüğe.
Çaylaklığı kaldırdıktan sonra boka sarmış sözlük.Ayrıca bir derdim var diye bir buton yok lan..Var da ben mi görmüyorum.Bunun yüzünden 2 ay çaylak kaldığımı bilirim.
Nedense bu sözlüğü düşününce içimi hafakanlar basıyor, gri ve soğuk, çorak topraklar aklıma geliyor. ya sözlük hakkındaki okuduklarımdan çok etkilendim ya da adamlar tam bir mühendislik ciddiyeti içinde işi kotarıyorlar.
nasıl bir yer olmuş lan orası. yaklaşık bir senedir uğramadım, bugün bir gireyim bakayım dedim ya beni şutlamışlar yada çok dandirik bir ortama cevirmişler. sol faramede ki başlığa tıklıyrum iki metre aşağıya inmem gerekiyor okumak için. balık açtım entry yazacak yer yok. biri aydınlatsın lan beni.
Her kelimden sora amk.diyerek oldum sanan mal dolu sozluk.chatlesiyorlar bildigin.kalite yerle yeksan.denyo yuvasi.
çaylaklığın kaldırılmasından sonra kalitesinin iyice düştüğü sözlük olmuştur. cinsel içerikli başlıklar buradan bile çok düşünün artık.
arada güzel kızların da çıktığı sözlük. burası gibi değil.