bugün

11üs te başıma gelmiştir. Faciadır benim için.

Otobüste ortadaki boşlukta ayakta dikiliyorum, o sırada bi kadın küçük kızıyla birlikte kapıya doğru hareketlendi. Ben de tez canlılık, onun yerine düğmeye bastım. Ellerinde çantalar falan vardı, bi de çocuk, zahmet etmesin istedim.

Kadın: ben bi dahaki durakta inecektim.

(Yediğim boku temizleme gayreti ile kaptana ortadan el kol hareketleriyle destekli olarak bağırırım)
Skp: aa pardon... Kaptağn orta kapı iptal, inmeyecekmiş abla...
(Kaptandan ses çıkmaz, durağa doğru yanaşır)

Skp: kaptaağn orta kapı iptal...

(Kaptan yanaşmaya devam eder)

Skp: kaptaan orta kapı ipt...
Kaptan (patlar): bi sus amına koyim, duraktan yolcu alacam!..

Nasıl bi koyduysa, Beyaz ışığı gördüm geri geldim amk. Ameliyat sahnelerinde 400 amper... cuks... biiiiiiip diye elektrik verilen ölüye döndüm, geri geldim.
zaten genellikle tez canlılıktan kaynaklanır bu durum.

bana da çok olur ama şimdi hatırlamıyorum.

bu gibi tiplere gülmeleri için curb your enthusiasm (coşkunluğunu frenle) tavsiye ederim. ama işe yaramıyor. yani sadece gülmek için izlenebilir.
yandaşların sık sık yaşasalar da farkında olmaları muhtemel olmayan anlardır.

zira insanın rezil olduğunu fark etmesi için yüzsüz olmaması gerekir ki malumunuz üzere yüzsüzlük yandaşın ve desteklediklerinin alamet-i farikasıdır.
herkesin ortasında fırça yemektir.
askerde, işte vs.
görsel
yanındakini yakının sanıp 5 dakika boyunca konuşmak ve kafanı çevirdiğinde yakının olmadığını fark etmek.
Topluluk icinde bir üst amir yada patron kisisi tarafindan cogu zaman işçi grubunun cogu zamanda 2 universite bitirmis entel ve simarik modern sehir insaninin sehirdeki kirsal insana soyledigi veya yaptigi seylerin genelidir.
özel sektörde herkesin başına gelebilir.
Bir süre sonra utanma falan kalmıyor. Hatta itin g*tüne sokulmak hoşunuza bile gidiyor.
herkesin hayatında mutlaka itin g.tüne girdiği bir an vardır.
Eğlenceli ve sürpriz dolu romantik anlardır.
Sevgilim çıkıyorum diye telefon açıp, annesinin tamam güzel kızım iletirim demesi. Sbsjdjkddkdk.

Evet
replika saatin anlaşıldığı andır ~~swh