bugün

belirtilen kız profili genelde türktür. bir mekana gittiğinde yaptığı şey 0.facebook.com'dan yer bildirimi yapmak, ''ay çok sıkıldım kalkalıım'' demek, kasaya teğet bile geçmemektir. bu davranışıyla bulacağı şey biscolata erkeği değil; en fazla biscolata paketidir*
edit : (bkz: leonardo creates) anlatım bozukluğunu nazikçe vurdu kafama ancak karakter sınırı nedeniyle anca bu kadar toparlanabiliyor başlık.
çok doğru bir önermedir. asalak türünden kızlardır azalarak bitmelerini diliyoruz.
türk kızlarının iyi eğitim alarak meslek sahibi olduğunu, her hangi bir ulustan erkeğin parasına ihtiyacı olmadığını hazmedemeyen ve kabul edemeyen ve bu türde kızlara yanaşacak hem maddi hem manevi gücü olmayan bazı türk erkeklerinin yaptığı hesaplar kadar önemli bir hesap olmadığındandır.
Hayır o kadar hesap ödeyen erkek kızın elini tutmak için dahi kırk takla atmak zorunda kalıyor garibim.

O kadar parayı git bi rus kızına yedir, ayağını yıkar, o suyu da içer. Zaten türk kızından da güzel.
çıkacak kız buldun da alman hesabı eksik kaldı diye düşündüren er kişi serzenişidir.
" italyan erkekleri gibisi yok " diyen kadınların kaçı italyan adamlarla aynı ortamda bulundu ve bu karara vardı çok merak ediyorum?
dışı avrupai içi Ortadoğulu kız şeysi.

hee hem bizim gibi italyanlarin peşinde koş ama Avrupa'nın en mükemmel felsefî akımını reddet.