" hayat bizde, her şey bizde, sizde ne var haydi söyle" hayır kim söylüyor onu da bilmiyorum vallahi. muhtemelen bir roman şarkıcısı. takılmasın dedikçe takılıyor zihnime. her sene yazlık mekanda sürekli gündemde aynı şarkı çalar ya, aha bu sene de bu. bir süre duymasam iyi olacak.
abu çi çi.
haluk levent - uçak yaparım. bir oyuncak gemi yaparım, kara kara sayfalardan, uçak yaparım, alır seni uçarım giderim bu diyardan.
Adın zikir dudağımda
Bekler oldum dualarımda
Bir de kokun avuçlarımda.

Çok güzel.
bazen güzel şarkılar takılabiliyor. asya - beni aldattın şarkısı takılıp kaldı. iki gündür zihnimde. " kanatlanıp uçsan, o kuşu da tutsan" sözleri mırıldanıyor.
dombra akp şarkısı. beynimin içinde bile çalıyor lan. zamanında çok dolaştı bu arabalar. duya duya bilinçaltımıza girdi. reeeecep tayyip erdo-ğan. tövbe tövbe.
sen boğuldun derede, okyanus falan var burada gibi bi şarkı var. hah işte, tam bu sıralar o.
Gıybet, çekemiyorlar bizi,
Kıskanıyorlar bizi...
insanın aklına böyle şarkı gelmesin mümkünse.
Yar bana dağlar taşlar bile ağladı.
Takıldı dilime..
olamaz olamaz sensiz yarim kabir azabından beter halim acılaaaar bütün derdim...
Açar yediveren kan çiçekleri...
Mor Ve Ötesi-2012.
Sabahın köründe "masumiyetin ziyan olmaaz" diye geziniyordum.
yakışıklı erkan karizmatik serkan canlar yakan
sempatik ercan çılgın ayhan yüzüne hayran

bu nedir ya!
tuttu fırlattı kalbimi, gibi şarkılardır. hala söylerim arada o nalet şarkıyı.
Kırmızı balık gölde kıvrıla kıvrıla yüzüyor balıkcı amca geliyor oltasını atıyor kırmızı balık kaç kaç..

Saçmalama bihter biz zenginizi de al ve çık aklımdan yeteer.