bugün

bursaya gelmesi gereken yağmur. burada nefes alınmıyor
Üzerimdeki 1300 tl lik takımı skip viran eylemiş yağmurdur.

Edit: mesaj atan fakirler için markası cacharel rengi lacivert.
Efsane şimşekler gözlenir, allah sa diyor sanki o derece dünyanın en efsane gecesidir bence.
Mikhail coştu ağa bir kere..
şöyle görüntüler oluşturmuş diyolla.

https://pbs.twimg.com/med...CEbCKlnWgAAKJ7O.jpg:large

https://instagram.com/p/2Y9SrJxxox/
gok gürültüsu, simsek, yağmur ve kuvvetli firtina... sonumuz hayrola.
Allah sa kullarım diye ne şişmekler atıyor dedirtir.
topkapı metro istasyonunda yakalandığım şehrin gökyaşları. sarı minibüslerle edirnekapıya geçtim. oradan karagümrük durağı.
o duraktan eve koşar adım yürümeme rağmen eve vardığımda şehrin gökyaşları paçalarımdan akıyordu.
Meteoroloji sitesinde dakikada 280 Yıldırım'ın oluştuğu yağış.

Yıldırım tuşu basılı kalmış.
exen in 47. katında çok şiddetli hissedilen yağmur. inanmayın lan salaklar gecekonduda oturuyoruz.
yağmur değil bu doğal afet.
Şansım varmış ki halı saha maçı yaparken başladı ve maça zevk kattı. Ancak maç bittikten sonra çengelköy'de mahsur kaldım, otobüs de gelmiyor yarım saattir o ayrı tabii.
Şimşekler korkunç. Beni bu kadar korkutan ikinci yağmur. ilki bu yaz yağmıştı hatırlarsanız. Korkunçtur, evlere kaçılmasını gerektirir.
Canıma okuyup eve gelene kadar kıçıma kadar ıslatan yağmur. Trafiğe kalmayayım diye araba kullanmazsın yağmur yağar yol kapanır taksi bulamazsın , kıçına bile su girer , araba kullanırsın yağmurda yol kapanır yolda kalırsın. Sokarım böyle şehre. Özür diliyorum Ankara sen ne mübarek bir şehirmişssin.( sinirim geçene kadar en azından )
kedim evden dışarı çıkamadı. ama meteoroloji uyarmıştı zaten bi hava olayları olacak diye. en çok kaptan pilot abilerime üzülürüm.
ortalığın resmen .mına koyan yağmurdur, çok af buyurun.

levent maslak hattında deli yağmıştır, öyle ki yıldırım aralarında zifiri karanlıktan, rüzgardan insanlar burnunun ucunu görememiştir. son zamanlarda böyle hızlı bir yağmur yağmamıştı iyi oldu.

bu arada bakkal lütfü abi yağmurdan önce gökte ışık süzmeler görmüş, yani malum yerden bu yağmur. ayık olun...
Emekli Albay misali " memleketi bombaliyorlar" diyerek yataktan firlamama sebep olan gökgürültülü yağmur.
görsel
Hala dinmemiştir.
gebzeden hissedilmiş hatta tahminimce daha şiddetli olan yağmurdur.

şimşekler adeta dans etti lan, ilk defa bir yağmurdan korktum amk. sokakta yakalanınca 3.5 atıyo insan.
itü fest i iptal eden yağmur * ne sevinmesi, neden sevineyim yahu *
beni elaleme rezil etmis yagmurdur.

ic camasirlarimi gorduler yaa. cildiricigim simdi.
meteoroloji genel müdürlüğünü ters köşeye yatırmış ve deli gibi şimşek ve gökgürültüsü eşliğinde yağan yağmurdur. malum mgm yarın için yağmur uyarısı vermişti.
ya yağmaz susuzluktan kırılırız ya da ortalığı sel götürür. elinin ayarı yok mu arkadaşım senin.
bunların hepsi iklimin ağzına eden insanoğlunun eseridir. doğa son sözü söyler her daim.