bugün

memişleriyle ilgileneceğime dair söz vermişliğim vardır.
Ne mesajı atmış, bana atmadığından kınadığım memeli.
açtığı başlıklara ve yazdığı entry'lere şöyle bir baktım da, ifade ve tarz olarak, can barslan'ın muhteşem karakteri ercüment menemen ile behiç pek ve latif demirci'nin ortak ürünü olan muhlis bey'in karışımın dişi versiyonu olsa böyle olurdu dedim.

örneğin (bkz: sözlük beylerinin ne kadar da haşin olması)

eğlenceli.
gün sonunda 300 rumuz altına ulaşmış olursa,

yeni aldığı fransız dantelli sütyeniyle olan özçekimini sözlük beyleri için koyacak yazardır.
biz sutyensiz memiş görmek istiyoruz neyse ezan okunuyor.
her genç beyin hulyasıdır efendim.

çünki;

bir bey ne ister?

kusursuz memişler, şarap gibi dudaklar... bıngıl bıngıl memişler, bembeyaz bir kase... iri ve diri memişler, kocaman iri gözler... kadifemsi memişler, kusursuz bir cilt... yürek hoplatan memişler, şelale saçlar... pespembe uçlu memişler, güler yüz... sütyenden taşan memişler, inci dişler... dekoltede enfes duran memişler, şekkat...

evet bir bey bunları ister. peki bu özellikler kimdedir? bendenizdedir kuzum.
memeli, dantelli mesaj atmış yazar. niyetin var madem neden standart belirliyorsun?
kendileri tamamen bir efsanedir...artık kalmadığı için o benim desem kimse değilsin diyebilecek konumda bile değildir..
kendine özgüvenli, konuşmasıyla özgün, fakat nedense kız olduğuna şüphe duyduğum konuşmaktan zevk aldığım bir çeşit yazarımız.
daha bana mesaj at(a)mamış yazardır. öyle ayıplı felan olmasa da olur. öptüm canım kibs...
http://www.haberturk.com/...ber/812110-bunu-da-gorduk

%70 meme, %12 karbon, %18 kdv.
sizleri yüreklendirmek için ilk memiş capsini koyan yazar. çok heyecanlıyım.

görsel

lakin unutmayınız rumuz altı 300 olunca bu resim netleşecek.
insan yavrusunu büyütüp beslemesi için yaratilisi gereği kutsal bir amaç uğruna bahşedilmiş bir organı, zihinsel kusuru neticesinde, hastalik boyutunda bir davranışla ve kaşarlığı sonucunda teşhircilik amaçlı kullanan dişi insan.
ilgi çekmeyi amaçlayan bir yazar. Istediğini elde etmek için neyi kullandığı belli. Fake yada gerçek tam bir mal olduğu kesindir.
(bkz: tek elle entry girmenin sakıncaları)
sanırsam azıcık salakça, bana mesaj göndermiş bugün, halen roma rakamları gibi okumaya çalışıyorum daha ne dediğini anlamış değilim sözlük ahalisi.
Gerçekten tuhaf yazar beni erkek sanıp Memişlerinin ne kadar ilgisiz kaldığını anlattı.
meme capsini sabırsızlıkla bekliyoruz.
kaldı 12.
edit: inşallah uçları kahverengidir.
hala nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu anlayamadığım yazardır.
kişiliğe sahip olmadığını anladığım yazardır.
belle marvella ile aynı kişi olduğunu düşündüğüm nesne.
erkektir. hepinizle çok pis daşşak geçmektedir. *
hakkında girilen entryler bunaltmış yazar.
Evet bekliyoruz efenim.
(bkz: son 3)

bir adet memişli yazar.

edit: entry silmeyin lan yeter.