bugün

satyr is here
(bkz: ben 7 liraya hem içerim hem de karınımı doyururum)
rakı fiyatı hakkında gerekli açıklamayı beklediğimiz zirve.

edit: nerede bu yönetim, nerede bu esuma&calyx kardeşim? *
rakı : 10 tl olacaktır.
sansasyonel akım başlatacak zirve.
detaylar zirvebox ta yayınlanmaktadır. katılacak arkadaşların katılım listesine isimlerini eklemeleri yeterli olacaktır. mesaj atmanıza gerek yoktur.
gelmeyen bitlensin diye zirve adı mı olur? kreşçe atatürk orman çiftliği'ne mi gidiliyor? ayrıca uzun masada neden herkes oturuyor? neden uzun? neden oturarak?
teee adanalardan katılımın olacağı zirvedir. helal lan.!

(bkz: absoluteata)
katılanların baya bir kısmının "belki gelirim, belki gelmem, gelirim bir bakıp çıkarım.." şeklinde not düştüğü zirve.
tereddüt ediyor insan ister istemez.
nesillerin ne önemi var, sözlükte ne kadar abazan yazar varsa tikky ablalarını görmek için gidecekleri zirve.
bazı arkadaşların karıştırdığı bir konuya açıklık getirelim.

istanbul kızlar zirvesi'nin ikincisi derken yalnızca kız katılımcı olacak demek istememiştim. o dönem "erkeklerden kaçan feministler" şeklinde adlandırıldığımızdan ve o dönemden bu karma zirvenin sözünü verdiğimizden dolayı sözümüzde durduğumuzu ve yanıldıklarını belirtmek istedim.

bu zirve kızlar zirvesi değil. karma katılımlı bir zirve. isteyen herkes gelebilir. ister erkek olsun, ister kadın olsun, ister eşcinsel olsun.

bekliyoruz efem...
cinsiyet ayrımcılığına,haremlik-salamlığa karşı olsamda gene de bütün kızlar toplandık zirvesi olasaydı süper olurdu,tabi ya le yapsak ya
"zirvenin yapılacağı mekana en yakın benim" zirvesi.

memnun oldum mekana ve yerine. yerinde bir seçim olmuş tebrikler.
işbu sözlükte bile kimseyi tanımamama rağmen katılacağım zirvedir. aynı durumdan müteessir olanlar mesaj kutuma renk verebilir.
davet edilmeden katılmam dediğim zirve.(ama istiyorum lan)
mekanın adını ilk kez duyduğum yer, çiçekçilerin 20 m aşağısı benim algım için yeterli bi tanım değilmiş anladığım kadarı ile, birileri yardım ederse sevinirim, zaten kimseyi tanımıyorum ve uzun bi süreden sonra ilk kez haftasonu taksime çıkıcam. bulamazsam nişantaşına giderim bak o derece gerildim.

edit: yardımlar için teşekkür ederim. umarım gelebilirim.
yaka kartı yapılsın mı diye düşünüyoruz. görüşlerinizi bildirmenizi rica ederim.
götünden korkan zirveye gelmesin. yaka kartı olsun ki kim kimmiş öğrenelim, tanışalım, kaynaşalım.

müsterih abazan
batı anadoluda bir yer.
mendoza nickli yazarımızın da katılacağını öğrendiğim zirve.
istanbul'da zaten işim olduğu için gitme ihtimalim olan zirvedir. ankara'dan zirveye otobüs yahut tren kaldırcak kardeşlerimiz ve zirve sahibi de çağırdı lakin iş dolayısıyla 20 şubat biraz sakat gibi. önümüzdeki 2 gün içinde belli olacak.
Özellikle ilk defa zirveye gidecekler için yaka kartı yapilmasini bekledigim zirve.
herkesin evine özel davetiyelerin yollanarak katılımcıların bu davetiyelerle gelme şartı koşul olarak getirilmesi gereken zirve.
nasıl başlayıp nasıl biteceğini tahmin ettiğim zirvedir.
bazı arkadaşlar iletişimden ya da özel mesajdan çağırılmadım diye yazıyor. herkesi tek tek çağırmamız mümkün değil. zirve tüm yazarlara açıktır. isteyen herkes gelebilir. lütfen kırmızı halı beklemeyin.
bekar erkeklerin ne yapip edip tesrif edecegi ve herkesin bayramliklarini giyip gelecegi bulusmadir. Sonuc olarak yeni sozluk asklarinin dogmasina vesile olabilitesi yuksektir.