bugün

(bkz: rocker)*
(bkz: allah belanı versin) * * *
bu adamı dinleyen şezlongtur,hıncaldır,uluçtur.nasıl bir müzik anlayışı var anlamıyorum.marlyn manson ile öpüşürüm lakin bu adamı dinlemem.
allah belanı versin şarkısıyla gönüllerimizde yer etmiş, yarmış, züper insan...
tv makinasına ne zaman konuk olcak die merak ediyorum...*
adını hatırlayamadığım bir tv programında ünlü rock cı diye lanse edilen adam.
albümlerinde farklı müzik türlerinden şarkılar bulundurmayı huy haline getiren şarkıcı...
orjinal adam. iyi diyemiyorum ama orjinal. hele allah belanı versin deyişi bitiriyor beni. adamın ciğerinden geliyo.

(bkz: budur abi)
Aslında çin yapımı bir mutfak robotu iken * almanlar tarafından upgrade edildikten sonra ismail yk adı verilmiş olan ne söylediği ve kimle düet yaptığı belli olmayan * sanatçı robot
allah belanı versin in klibinde parçaladığı arabayı çekimlerden sonra 50 bin dolara satacağını söyleyen üstün insan. arabayı satın almak için sıraya girdik ailecek bekliyoruz. *
allah belanı versin klibi çekimlerinde beyzbol sopasi ile arabayı hurdaya çeviren kişilik, üstün insan, yüce söz yazarı.. bazen bir insanı anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalır yaa işte şu an onu yaşıyorum sözlük.
(bkz: ismail yk nın arkasında baterist olmak)
uludağ sözlük oyun kanalında "ünlü türk rock şarkıcısı" olarak karşımıza çıkan ve yerle bir olmamıza sebep olan, metalci sandığımız ve rocker çıkması ile hayatımızın anlamını yitirdiğimiz hücre oluşumu.
(bkz: alternatif ismail yk acilimlari)
(bkz: acimak)
allah belanı versin diyip işin içinden fevke çıkan, tabi canım niye bana gelsin ki dedirtip aşk bağımlılarını anlam karmaşasından kurtaran adam.
sadeleştirici.
son klibinde sanat uğruna arabasını parçalayan ve o arabayı bilmem kaç paraya bir hayranına satacağını bir haber programında açıklayan kişi bu arada haberin başlığı saf bir hayran aranıyordu sanırım bundan haberi yoktu.
''Üfle''adlı parçasıyla türk pop(Alamancı pop mu desek acaba?)alemine ve hayatımıza bir daha çıkmayacak şekilde giren,türkçe sözlü hafif batı müziğinin gelecekteki umudu,son efsane olarak adlandırılabilecek diksiyonu müthiş müzik dehasıdır(!).Buna rağmen ilk kasetiyle nasıl becerebildiğini hala anlayamadığım satış rakamıyla bir de bu kadar garipliğin üstüne MÜYAP'tan ödül almayı başarabilen feyz alınası insandır kendileri.Acaba zamanında Almanya'daki barlarda dolaşa dolaşa mı kaptı bu müzik tarzını çözemedim valla!Son kasetindeki bombabomba.com adli hit(!)şarkısıyla hem cinsel açlık duyan bir kısım Türk gencini ihya ederken,arkasından da milletimizin beddua rezervlerindeki potansiyeli gün ışığına çıkaran zat-ı şahanedir. (bkz: Allah belanı versin)
Allah belanı versin sarkısıyla beni benden alan, uzak diyarlara kimsenin gitmediği gidip de göremedigi yerlere surukleyen sarkıcı..
kendini sanatcı katagorisine koyan aslında sanattan bir sey anlamayan birisidir.SAPUR SUPUR,BOMBO BOMBA GiBi ANLAMSIZ SARKILAR YAZAN,SLOW SARKILARINDA DA SADECE ACI VE SiDDET iÇEREN BiR iNSAN,SARKICI BiLE DEGiLDiR.
televizyon makinası sayesinde uzun süre alay konusu olmuş,herhalde yeni sezonda da olacak ve karizmayı iyici çizdirecek kendine has bir almancı prototipi.
Dinleyiciyle dalga geçer.Şarkı sözlerinin incelenmesiyle bu tezim ispatlanabilir.
mü-yap'ın yaptığı açıklamaya göre,allah belanı versinadlı albümü 300.000 satan ve bu rakamla albüm satışında 1. olmuş şahsiyettir.Yani bu adamı dinleyip,üstüne para veren 300.000 kişi yaşıyor Türkiye'de.vahim bir durumdur.
(bkz: ismail yk boş kitlelerin afyonudur)
Şarkılarının sözleri can alıcıdır bu arkadaşın. Neşeli şarkılarına bakarsak ilkin şappur şuppur derken barda gördüğü bir kızı bize anlatmıştır alıcı gözüyle, daha sonra bombabomba.com da chat te tanıştığı ve webcam den izlediği kızı anlatır. Bir sonraki albümünde muhtemelen bize genelev anısını anlatacaktır.
Hüzünlü şarkıları ise insanı alır götürür, geberirsiniz gülmekten azizim.
Almancı aksanıyla söylediği şarkılarla Türk gençlerinin beynini yıkamış utanmamış gençleri vandalizm kıyılarına taşımıştır*.Ayrıca robot gibi görünümü Ufoların Türkiye uğradıktan sonra oluştuğu söylenir.