bugün

olması imkansızdır. Zira islam dininde nikah düşen bir kadına şehvetle bakmak haramdır.
haydi bismillah diyip bıçağı boğazına dayıyorsun. gerçi illa boğazına dayamana gerek yok. karnına, göğsüne, sırtına herhangi bir yerine saplayabilirsin bıçağını. müslüman geçinip, bismillah demen yeter. üstelik, günümüzde çok moda (!)

(bkz: helal kesim kız)
(bkz: kadın cinayetlerindeki artış)
kadın cinayetlerine verilen cezaları gördükçe yakındır türk ceza kanuna girecek maddedir diye duşunduren söz.
islamı üsüllee göre kesmiş cezası yok.
başında allahuekber deyıp besmele çekmişse usulune uygundur.
ustelikte bu durumu kabullendirmek için bırkaç fetva yeterli gelecektır bu millete.
girmek için 6 kişi daha bekliyorum.
öncelikle eüzübillahimineşşeytaniracim bismillahirmanirrahim.

selamun aleyküm yüce din kardeşlerim. 2021 in türkiyesi islam coğrafsında yaşananlar beni üzüyor. şaka şaka başlarına ne geliyorsa hakediyo amk salakları.

başlığa gelirsek islam geleneğinde bir kadınla sadece bir kez gözgöze gelebilirsiniz bi daha bakamazsınız, o arada karıyı kestiniz kestiniz. zaman çok dar. ben islami usüle uymayarak cafeden-bardan-pubdan çok kızla kesişip tanıştım.
sadece bir defa bakmanıza olanak tanınır onun haricinde haramdır.

eğer zinakar bir erkekseniz ve kız namusluysa size helal değildir ancak zinakar bir erkek zinakar bir kadınla evlenir. yani ben dokunulmamış kadın isterim diyorsanız yok öyle birşey.

ben demiyorum kitap diyor.
Görücü usulu kesebilirsiniz.hem aslında daha mantıklı aksı taktirde kestiginiz kişi evli olabilir.kocasıda sizi kesebilir.