bugün

cahilliktir. Ayni sekilde diger dinlere olan dusmanlikta bunla esdegerdir. Kisileri dinine gore yargilayip genellestiremezsiniz ve saygi duymak zorundasinizdir.
Eyyy islamcılar, dünyayı 'darülharp' olarak gören sizsiniz. Bugünkü gelişmiş devletlerin teknolojileri elinizde olsa fırsatınız olsa dünyada taş üstüne taş, baş üstüne baş bırakmazsınız; biz sizin ciğerinizi çok iyi biliyoruz. Maide 51'de açıkça ''Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin'' diyor. Nedense her türlü zulmü yaptığı halde yine de hep mağdurdur(!) islamcı. Hay mağduriyetiniz batsın sizin aşşağılık dürzüler... Müslümallar sizi.
islam, güzel olan her şeye -bilime, sanata, doğaya, aşka, flörte, şaraba, kadına vs.- düşmanken biz nasıl islam'a düşman olmayalım? Ne ekersen onu biçersin. Bu dünyada ne olursan ol yaptığın şeye göre muamele görürsün. bu kadar basit.
islamofobi, haklı bir düşüncedir. Batılılar bu konuda çok haklı. Terör dini islam'ın daha fazla çirkefliklerine dur diyecektir insanlık bir yerde. artık zorbalıklarınıza, taşkınlıklarınıza, çirkefliklerinize, talancılığınıza yeter!..
Boş iştir. Bu kısa dünya hayatı bir şeye düşmanlık edecek kadar uzun değil.

O yüzden hadi kalk gusl al iki rekat namaz kıl.
Eninde sonunda kaybedecek olmaktır.
Asıl gerçek hayat bu dünyada. Ahiret yalan. Gusül gibi saçmalıklar beni bağlamaz. namaz da umrumda değil.
Güzel kardeşim seni bağlamayan şeylerle neden boğulup enerjini tüketiyorsun. Bu dünyadaki gerçek hayatın keyfini çıkar. Boş ver.
gece denize giren adam
hadi oradan takiyye yapma. Aklın sıra beni kandıracaksın ama yemezler. ben insanlarımızın bilinçlenmesi için uyarıyorum. Yoksa benim de umrumda değil din.
Eyvallah reis senin gibi misyon insanlarını her zaman takdir etmişimdir. Allah işini rast getirsin.
Sözlük sözlük olsaydı yazar arkadaşı anında siktir etmeleri gerekirdi.
orgazm kazim 2
Bu sözlükten siktir edilmesi gerekenler çomar trollerle sen ve senin gibilerdir. Uza hadi tatava yapma!..
islam'a değil islami kendi çıkarlarına göre kullanıp bundan rant sağlayanlara düşmanım.
gereksizdir ve kişinin kendine zarar vermesidir.
Dua et ki hiç kimsenin siklemediği bir yerde yazıyorsun. Seni savcılığa verirdim de zamanıma yazık. Ciğeri beş para etmeyen adamlarla uğrasmama değmez.
her şey olabilirsin bu hayatta. istediğin her şeyi.