bugün

ali rıza demircan 'ın islam kurallarına göre cinsel hayat hakkında bilgi vermek için yazdığı kitaptır. tabii ki eleştiriye açık bir kitaptır, lakin hakkında bu kadar geyik dönen ve yanlış bilgilerin internet ortamında bile kol gezdiği bir mevzuda birilerinin araştırıp kitap yazmış, insanları bilgilendirmeye çalışmış olması çok da kötü bir şey olmasa gerek.
dengelidir. inananın şehvetperestliğe kapılmadan ama cinsel yönünü inkar etmeden bu yönünü yaşaması ön görülür. arada hukuk olmadan gerçekleşen ilişkiler toplumsal düzene, kardeşliğe zarar vereceği için kesinlikle yasaktır ve önemli bir imtihan vesilesidir. kimi dinsiz embesillerin aklının yatmayacağı konulardır bunlar.
islama göre cinsel hayat dendiğinde zevksiz, heyecansız şekilde beş,on dakika sessizce yorganın altında misyoner pozisyonunda gidip gelen bir çift belirmekte aklımda. uygulamayı düşündüğü bir pozisyon için günah mı diye araştırmalar yapan falan filan.
tabii bu işi hardcore yapanlarda vardır,bilemem.ama genel durum bu gibi sanki.
her sevişme öncesinde şükür namazı gerektiren bir hayattır. kişi allah'a kendisine sunduğu böyle bir nimet için dua eder.

duanın sonunda da büyüksün denir.
--spoiler--
Kadın kocasının izni olmadan (farz oruç dışında) oruç tutar da orucu sebebiyle kocasının arzularını karşılamaktan kaçınırsa Allah ona üç haram işin günahını yükler.
Kişi cinsel ilişkide karısını çağırdığı zaman karısı ocak başında yemek pişiriyorsa da kocasının davetine cevap versin.
Kişi karısını yatağa çağırdığı zaman (bir özrü olmadan) kadın gelmekten kaçınır, kocası da bu sebeple ona kırgın olarak gecelerse, melekler sabaha kadar o kadına lanet ederler.
Size cennetlik kadınları tanıtayım mı? Onlar bir hata ettikleri veya kocaları tarafından bir haksızlığz uğratıldıkları zaman kocalarına karşı: "Seni hoşnud etmedikçe uyumayacağım diyebilen kocalarına düşkün kadınlardır.
Kadın ocak başında olsa bile kocasının davetine icap etmelidir.

Aynı şekilde kocanın cinselliğinden yararlanmakda kadını hakkıdır. Bu hakkını almasına yardımcı olmak da kocasının görevidir. Kocanın bu görevini yapmaması, onu suçlu ve günahkar yapar. Hatta koca cinsel görevini yapamadığı zaman kadın mahkemeye başvurup boşanabilinir. Bu hak erkeğe de verilmiştir.

Ancak cinsel hakka riayette kadın ile erkek arasında iki fark vardır:

1. Erkek, cinsel hakkını kadından hemen isteyebilirken, kadın bu hakkını hemen isteyememektedir. Erkek, azami dört ayda bir kadının cinsel hakkını vermek zorundadır.

2. Erkek, cinsel hakkını kadından bizzat isterken, kadın ancak mahkeme yoluyla isteyebilmektedir. Hastalık gibi önemli bir mazereti olmaksızın, sırf zarar ve eza vermek amacıyla karısı ile cinsel münasebette bulunmayan erkek hakkında karısı dava açabilir.
--spoiler--

ne hayatından bahsediyorsunuz siz? buna cinsel hayat değil, cinsel görevler silsilesi denir.
abazalar islam'ı anlamaya çalışmasınlar ne olur. Dünyaya neresiyle baktığı belli olan adamlar islam'a da onla bakmaya çalışıyorlar. Boşuna uğraşmayın, çözemezsiniz siz bu genital bölgelerinize inmiş beyinlerinizle.
burada 31 ile idare edin yetmezse tarikat kurup halledin gizlice, o arada da bütün gün allah diyin, sonra cennette isteyene kadın isteyene erkek veriyoruz temalı, özendirmeli dokun ama sokma sokacaklar var daha yalanları.
seks yada diğer bir adı olan cinsellik zevk için değil çoğalmak için yapılmaldır düşüncesidir.
--spoiler--
sikecek sike sike sikecek.
--spoiler--

http://www.izlesene.com/v...dimiz-bizi-sikmez/3676737
bugün fazıl say için saydıran, fazı say'ın söyledikleri için dine hakaret, islama hakaret diyen yobazların, ahlaksızların görmediği iğrenç ve mide bulandırıcı sözlerdir.
görsel
görsel
görsel
edit : görsel ekleme.
of ooof... (bkz: delinin biri kuyuya taş atmış o kadar yazar çıkaramamış)
kanka tamam da benim hanımı neden başkaları götürüyor diye sordurtan tasvirdir. manyakmısınız olum siz lan. ayrıca benim gözlere neden sürme çekip beni sakalsız bırakıyosunuz. benim göte mi halleneceksiniz ne yapacaksınız?
grup seksin yaygın olduğu cinsel hayattır.şöyle ki dört kadınla beraber olup her gece evde artık fantazi dünyasının genişliğine göre değişebilecek seks oyunları ile renklendirilebilecek bir hayattır.islam grup seksi siz müminlere helal kılmıştır ki doya doya yaşayın.
bu kitapta şöyle bir ibare de geçmektedir:

"cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır."

(bkz: nasıl yani)
islam'ın cinsel yaşam konusunda getirdiği kurallardır. misalen, livata fiilinin yasaklanması, şehvetin boyutu konusunda emirler getirmiştir. ancak;

--spoiler--
cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır
--spoiler--

bu tarz bir önerme yoktur ve bu cenneti özendiren birşey olamaz, islam'da bu tür absürtlüklere yer yoktur. şöyle bir diyalog gelişse;

-selamualeyküm hacı.
+ve aleykümselam nereden böyle,
-sohbetteydim.
+hımm güzel, ne konuşuldu?
-cinsel hayat.
+ne anlattı peki?
-cennette herkesinki dimdik olacakmış, hiç inmeyecekmiş hoca öyle dedi.
+full erekte yani.
-aynen öyle.
+dur ben bi abdest tazeleyim, namaza başlıyorum artık.

bunun mantığı yoktur ve bu tarz önermeler sadece islam'la alay etmek içindir.
inanca göre oral günahtır.insan fıtratına aykırıdır. Çünkü nimet giren yere malafat sokulmaz,meni akıtılmaz. Ağız cinsel organ değildir.
vay q.k milletin karı kızı mı dağıtılacak cennette ? sorusunu akla getirir.

sonra fazıl say kötü kolla oğlum götü.
100 adam gücü ibaresi kafaları karıştırmıştır. adam var adam var.

buradan yetkililere sesleniyorum; tez zamanda optimum erkeğin bildirilmesi hususu,arz ediyom.
ali rıza hoca ne yapmış öyle yaa bi sigara yakılır bunun üzerine .
görsel
ben böyle hocanın elini değil...
kötü değildir zira cennette vaat edilen tam olarak budur.
açıklamalar dünyada cennetlik olduğumu gösterir.
aynen benim yaşantımı tarif etmiştir.
-etlerimiz islami koşullara göre kesilmiştir.

+kadınlarımız islami koşullara göre si..

tövbee...