bugün

yeni bir yazar. *
erzincanspor da oynayan ishak mete ile bir alakası mıdır diye merak ettiren yazardır kendisi.
yazılarına bakılırsa körü körüne akepeye bağlı olan yazar.
cephede savasan mustafa kemal ataturk un attan dususuyle, recep tayyip erdogan in zevk icin bindigi attan dusmesini kiyaslamis yazardir.
(bkz: vay anasini sayin seyirciler)
(#5351581) muhteşem ayar verdiğini düşünen yazar. (bkz: tebrik ediyoruz)
(bkz: #6238969)

hayatımda gördüğüm en muhteşem tespiti yaparak beni benden almış yazardır. *
mükemmel bir yazar. gerçekten değerli bir şahsiyet kanımca.
gemileri yakan, hayatını sabit fikirli dinci ve kemalist yobazlarla mücadeleye adayan ve buna rağmen bağnaz ilan edilen, artık doğru bildiğini yazmaktan çekinmeyecek olan yazar.
zaman gazetesi abonesi, habervaktim.com takipçisi, kirli sakalı bulunan, (#8435332) dışında değerlendirilebilir entrysine rastlamadığım yazar.

mavi haşeması da var.

(bkz: önyargı)
asit kuyusunda dunyaya gelmiş canlı..
kundeh bir adam, kınıyoruz kendisini.
kürtlere karşı bir antipatisi olan seviyesiz yazarcık.
polis terörünün bir ürünü olarak suçu, polis tekmesiyle çocuğunu düşüren öğrencide bulmuş muhtemelen korteksi zedeli yazarımsı. parkta otururken polis tekmesiyle katledilen kişi için de suçu çocuğa mı atmaktadır acaba. nedir bu cop sevdası. özel bir bağı mı var copla acaba.
idealistlerin şoven saldırılarına maruz kalan bir rasyonalisttir.
nickini sol framede gördüğümde her zaman istikamet diye okuduğum yazar.
(#11893050)
aklı fikri yeşillikte olan yazardır. ayıp ayıp.
(#11893050) saygısız bir yazar.
(bkz: #12102218) ne desem bilemedim ya adam konunun dışında.
sözlük formatındaki yapay özgüvenle bu milletin değerlerine atıp tutan, özal gençliğinin ve altın neslin evlatlarından bir yazar.
nicknameler arkasında saklanarak ve de mevcut otoriteden esen yele güvenerek "bazı" değerlere küfretmemeyi öğrenmelidir.
son zamanlarda bu platformda yapılan yorumlardan dolayı gözaltına alınan ve yargılanan yazarları kendisine hatırlatırım.
zaman onların zamanı... içlerinde 80 küsür yılın bir ezikliği var... bunu legal yollardan kusun... ama bu toprakların değerlerine küfrederken iki defa düşünün.
hepimiz bir allah'a inanıyoruz, hepimiz aynı dualarla namaz kılıyoruz öyleyse bu ayrı gayrı niye?

(bkz: 021)
karması an itibariyle (emekli-dul-yetim) olan yazar. ilginç.
(#14188508) böyle insanlar bu sözlüğe gerçekten lazım. tebrikler güzel ve doğru tespit.
(#14189896)

"beş para etmez romantik" diye bana hakaret edilmeye çalışılması hoşuma gitti. hakaret etme çabasının sahibi beni küçültmeye çalışırken kendisini küçültmüş. ama açıkçası romantik sözünden rahatsız olmadım. keşke ırkçılığa bayılıp beni romantik diye aşağılamaya çalışan eşhas, hadi kendisi kaç para eder tartmamasını kenara koyalım, bir damla olsun romantik olmayı, bir damla olsun hayata gözünü kan bürüyerek değil de, insana kıymet verek bakmayı deneseydi. o zaman belki sözlük de, hayat ta biraz daha renklenir ve güzelleşirdi.
(#14281916) naptın hocu içimden bir parça koptu.
öfkelenmesine gerek olmayan, edebini takındıktan sonra her türlü paylaşımı yapabilecek olan yazardır. ha, bir de birilerinin nick altına "manyak" yazarsa entryleri haliyle silinir, birileri de haliyle müteessir olmuş olabilir. bunları idrak edebilecek düzeyde olması gereken yazar.
göte göt demenin suç olduğu bir memlekette yaşayan yazar.