bugün

bu sezon efsane oynuyor. kariyer sezonu.
en yetenekli türk futbolcu. namı diğer kadife bilek
görsel
bir galatasaraylı gibi ortada bir şey yokken kendini yerden yere atan karaktersiz futbolcu...
Sezonun oyuncusu. Net. Yine attı.
"Sinirliyim açıkçası. Şimdi de gördüm pozisyonu. Top auta çıkmış zaten, kalecinin ayağı sabit duruyor. Anlam veremiyorum açıkçası. Futbolu biraz bilmek gerekiyor. Türkiye'de futbol açısından işin nerelere gideceğini tahmin edemiyorum. Hayırlısı olsun."
Alex ve hagi vari bi performans verdi bu sene. Yine attı golünü. Bu sene bambaşka.
bu maçı da boş geçmemiş formda oyuncu.
Güzel sapladı. Sadece yunanlara değil hshs..
güzel gol attı.
vuruştan çok top kontrolü on numaraydı.
bence hayatının sezonunu oynuyor. yeni sözleşme mutlaka.
türk bayrağını göstererek gönlümü kazanmış ofansif orta saha rolünde oynayan fenerbahçe futbolcusu.
Vallahi ayıptır azizim.
Mersin de iş yerimin birisinin yan sokağında sepetçiler mahallesi vardı o mahalleye gelse rahatlıkla torbacı olacak tipi var.
icardi'ye aynı hareketten 1 maç ceza vermişlerdi.
buna vermeyecekler, veremezler.

görsel

gassarayı işte böyle kolluyorlar!!!
TFF istifa.
herkes fenerbahçeye karşı yha.
"Bize kolay maç diye bir şey yok. Bu armanın olduğu her yerde hedef şampiyonluk. Bu yol şampiyonluk yolu. Taraftarlarımıza sesleniyorum. Bizi daha çok itmeliler. Takım olarak da daha az stres yapmalıyız. Bunu aramızda konuşuyoruz."
Oyuna girdi 1 gol 1 asist. Malum camia senin daşşağını yesin.
adam gibi adamdır.
hareketlere bak hareketlere.
sakatlanan eski fb'liyi nasıl taraftarın önüne atıyor.
Göt yakmaya devam ediyor. Götünüz yanıyor lan cayır cayır dimi geseliler ahahahaha.

Penaltıları çıkınca pikardi denen saktekardan fazla golü var zahahaha.
futbolcu olmasa muhtemelen şahini modifiye ettirir drift yapardı. kader işte.
Geselilerin ıslak rüyası. Penaltıları çıkarınca pikardi ile aynı golü var zahahaha.
Gördüğüm en teknik geri zekalı topçudur. Bu sene iyi olması takımla alakalı. Yine de aferin!
Malum camianın götlerini yakmaya devam eden süper star.

Gesemin götler böyle;

görsel
kendini çok geliştirdi.

görsel
görsel