bugün

Sesi yüzü kadar güzel olan kadındır. Solist falan dememi beklemeyin benim için kadın o!
(bkz: sevgi olsun taştan olsun) parçası üst düzey olmuş. tebrik ediyorum kendisini. şöyle bir eleştirim var kendisine, sen güzel bir kadınsın burnuna, kaşına, gözüne takma kafayı ablacım benim. sesin yeter senin.
kendisini sıla ile kıyasladığını düşünmediğim, bu sene en iyi çıkış yapan şarkıcı ödülünü alır dediğim kızçe.
benim için; önce sevgi olsun taştan olsun ve şimdi zorun ne sevgilim ile akıllara zarar.

http://www.youtube.com/watch?v=CTmh_bJjaXM
hulusi derici'nin kızı. babası yıllarca imkanı varken kızını ünlü yapmamış fakat kızı sonunda sıfır destekle ben o ses türkiye'ye gidiyorum dedikten sonra şuan her toplantıdan önce bütün herkese şarkılarını dinletir olmuş. * *
o ses türkiye yarışmasından sonra, azimle sanat hayatında başarıyla ilerleyen iyi bir ses.

şaka maka 3 albümü var efendim.
kafasına bakmadan dinlenince daha bir çekici sanki .
ağzı yamuk hatun kişisi.
sanırım burnu estetik ve bütün kliplerinde, fotoğraflarında yan profil vererek bunu göstermeye çalışıyor.
Bu abla dinlenir, takip edilir. Sesi, şarkıları çok iyi, kendine özgü bir yorumu var.

Bugüne kadar bu abla için giren entry sayısı 43. Bize demetler, serenler fazla.
Karadenizli sila.
Kliplerinde bariz sıla taklidi yapar.
(bkz: düşler ülkesinin gelgit akıllısı)
(bkz: irem kızım bana bir kahve daha)
Bircok kisi Sevgi olsun tastan olsun sarkisiyla tanidi.
http://www.youtube.com/watch?v=lGXCetppK90

18 yaşına gelinceye kadar burnunu yaptıramazsın dedikleri için 16 yaşında duvara kafa atarak burnunu kırmış ve yaptırmıştır.
hem sesi hemde fiziki bakımdan çok beğendiğim o ses çıkışlı kendisine ait süper şarkıların sahibi bayan. Ama Topuklu ayakkabı giymez ise çok daha iyi olacak kanımca yakışmıyor be ablam.
Babası zengin olmasına rağmen kendi çabalarıyla bir yerlere gelmiş sanatçıdır.Acilen adam gibi bir albüm çıkarmalıdır,iki adlı single ı sabah akşam dinlemekten bıktık.Ayrıca çok sevimli bir kadın olduğunu düşünüyorum.
o ses türkiye'den keşfedilen, genel estetik anlayışına göre güzel sayılmayacak, eğlenceli, mütevazı, güzel sesli kadın. an itibariyle makinakafa'da çok iyi bir performans sergilemektedir.
Çıplak sesi güzel popçu.
Burnu olmasa hoş hatun aslında.
Ekranlardan, magazinden uzak durup sadece şarkı söyleyip klip yaparsa, insanlar onu daha çok sever diye düşünüyorum. Yoksa göz önünde duran, kendine sanatçı diyen zibilyon tane insan var. Çoğununda insanların gözündeki değeri soytarılık seviyesinde.
Sesi kulağa çok hoş, şarkıları da dile dolanıyor. E daha ne olsun?
anca video kliplerde göğüs dekoltesi verdiğinde felen göze güzel gözüken klasik ünlü kezbanlardan...

bunun bi benzeri için,

(bkz: buse terim)
mümkünse sadece şarkı söylesin dediğim sesi güzel, anlattıkları ve düşünceleri anlamsız olan bayan. bide çok bildiğini sanması üzücü ya.
Kürt galiba..
çok itici bir tiptir. beyaz show'a çıktı.
an itibariyle beyaz show'a çıkan ve düşler ülkesinin gelgit akıllısı adlı parçasıyla ün salan ses sanatçısı.