bugün

insanları tercih ettiği telefon markasına göre ahmak olarak nitelendiren ahmaktan daha zeki insanlardır.
kişi her sene yeni bir iphone modeli alıp eskisi ile aynı özellikleri kullanıyorsa bile bu kendisini ilgilendirir, başkalarına giren çıkan nedir anlamadım, herkes senin mantıklı gördüğün marka modeli mi kullanmak zorunda sevgili ahmak.
işte bu yüzden dolar artıyor. Bir kerede ayfon 15 alma be kardeşim.
Lg yüzünden android telefonlardan soğudum. Apple geçiriyor ama müşterisinin arkasında duruyor. Servisleri gayet güzelmiş. Tüketici hakem heyetine verdiğim lg firmasından para iadesi alabilirsem düşünmeden iphone alacağım.

Not : yakın zamana kadar anti iphone cu idim.
iş telofonu olarak kullanıyorum. Yeni model falan degil, hatta baya da teklemeye başladı.

Yalnız iphone gereçlerinin bir özelliği onu digerlerinden üstün kılıyor. Telefon donmuyor, her ne olursa olsun "telefon" gorevini yerine getiriyor ve bu benim için vazgecilemez bir opsiyon.
Android kullanmama ragmen iphone'u savunurum sabaha kadar. Android pişmanlıktir.
Ahmak çok hafif bir betimleme.
Nihayet nokia 3310 kullanarak apseli dişi kökten çektiğim durum oh mis amk.
imza:Ipad’imden gönderildi.
işletim sistemi vs. için kullananlara sözüm yok ama havası için alanları anlayabilmiş değilim, telefonumu sıkıldıkça oyun oynamak, kafama estikçe dizilere devam etmek, instagram'a Whatsapp'a girmek dışında kullanmıyorum ki ekranı büyük olduktan sonra hepsi işimi görüyor. gerçi bu biraz büyüklük mü işlev mi gibi oldu sanki, neyse.
ahmaklık değil işletim sistemini beğenmek.
klasik teknopiçler işte.
şu sözlüğün ortamına bayılıyorum, biri bir ürünü alana hasetlikten direk sövüyor. diğer dangalaklarda gelip başlık altına nakış gibi işliyor.

sirk gibi amk.
Altı ay önce aldığım iphone 7 nin bataryası bir anda ölüverdi. 15günlük servis bekleyişinin ardından sıfırı gönderildi. Sanırım tek iyi yanı bu.
Aynı ahmakların nike ve adidas takıntıları da vardır.

Edit; kolaysa bmw, mercedes takıntısı da yapın.
benim. çünkü macbook'um var. senkronizasyon açısından iPhone mantıklı. teşekkürler.
iphone 7 çıktı çıkalı kullanırım, her yılda değiştirmiyorum, her yıl da yavaşlatıldığı efsanedir, hala aynı hızda. Kullanımı daha kolay diye tercih ediyorum. Android ve iphone ikisinin de artıları var tartışmak anlamsız, kullan geç birader.