bugün

Genede bi boka yaramaz samsung,Sony,lg felan buna bin basar ne iphone lan bu bende kullandım pişman oldum
Androidlerde birkaÇ yıldır olan NFC'yi yeni eklemiş, tasarım olarak android telefonlara yaklaşmış, hala 8MP kameradan vazgeÇmemiş sözüm ona işlemcisi grafikleri iyileştirilmiş Apple kandırmacası.
insanlara bir telefon üzerinden "salak" diye hakaret etmek nasıl bir ezikliktir? millet alır yada almaz size giren çıkan ne..
Kamerası gelişseydi çok daha farklı tartışabilecek telefondu. Artık 7s çıkarsa 6s'i almaya çalışabiliriz.
Bir markada uzun süre takılı kalamam geçen sene galaxy s4 çıktığında almıştım ve bir buçuk senedir kullanıyorum. telefonumdan sıkıldım ve değiştirmek istiyorum. g3 almayı düşündüm sonrasında iphoneu görüp ona göre karar vereyim diye bekledim.

az önce sitesine girip özelliklerini incelediğimde gördüm ki ben zaten bir buçuk senedir bu özelliklere* sahip bir telefon kullanıyorum. s4ümle aramız düzeldi. kendisine yeni kılıf bakıyoruz.

Edit: Iphone 6 Gold Alındı. güzel güzel kullanılıyor.
https://twitter.com/eeooo/status/509582911360610304

bu karşılaştırmayı gördükten iphone kullanıcısı olarak yuh dedigim ürün. nexus 6'yı beklemeye devam.

(bkz: nexus 4)
ıphone 3'ün kilo vermiş biraz da gelişmiş hali. bok gibi.
kişinin yazdıklarını hafıza etme özelliğini note 2 den yıllar sonra edinebilmiş telefon.

ulan iphone, tam teknoloji fakiriymişin len.
Bu ülkede fakirin halini bilmeyen veya bilse dahi bir şey yapmayan kimseler alır bu aleti. 1 ay sonunu zor getiren bir birey veya ailenin alması ise aptallıktır. Daha önce cebinde son model telefonla gezen sırf model yenilemek için alan ise müsriftir.
Çok iyi olmuş, bilhassa iphone 6 plus.
Yine de ben derim ki; tim cook mudur nedir o Job'sın taşağı olamaz
Bekleyenlere hayırlı uğurlu olsun da bir telefona bu kadar para vermek bana çok manasız geliyor. Pek çok insanın 3-4 aylık kira parası...

http://www.hangisi.net/ce...iphone-6-ve-iphone-6-plus
"hacı iphone 6 çıkmış yeaaa, sen anlarsın, iyimiymiş" diye soracak arkadaşlara özet geçeyim:

- 2 tane yeni model çıktı, iphone-6 4,7 inç (galaxy s3 4,8 inç boyutunda, ondan 0,1 inç ufak işte aynı sayılır) ve iphone-6+ 5,5 inç (galaxy note 2 boyutunda). son çıkan iphone-5s 4 inç boyutundaydı. büyümüş işte android telefon ayarına gelmiş. yok telefon tek elle kullanılırmış, telefon mu tablet mi belli değil, ne öyle tepsi gibi kocaman ekranlar falan diye yıllarca kafa sken arkadaşların hepisinin elinde göreceğiz bu büyük ekran telefonları. adam olun, yola gelin.

- işlemci %20 daha hızlanmış. çok da fark yok. %20 ne la cüccük kadar.

- ekran kartı %50 daha hızlıymış. opengl destekleyecekmiş. yani daha güzel 3d oyunlar oynatacak. hd videoları daha az kasarak oynatacak. iphone sahipleri çaktırmazlardı ama hd veya full hd video izleme konusunda çok sıkıntılıydılar. hadi yine iyisiniz.

- pil %50 daha iyi diyor ama bence bu pil %50 daha uzun gidecek değil. ekran büyümüş, çözünürlük artmış, işlemci ekran kartı neyim daha fazla şarj yiyecek. sonuç yine değişmeyecek. iphone 5 ne kadar gidiyorsa bu da o kadar gider. yine cebinizde şarj aletiyle gezeceniz. dua edin şarj girişleri yine değişmemiş olsun.

- wifi ve 3g+4g bağlantılara daha hızlı bağlanacakmış. türkiye'de internet zaten yavaş olduğu için istediği kadar hızlı bağlansın bi skimize merhem olmuyor.

- ağırlık iphone6 129 gram, iphone6+ 172 diyor. aslında piyasa ağırlıkları ama iyiymiş. inşala kaporta hafif olduğu kadar sağlamdır. alan büyüdüğü için yüzey gerilimi de artacak. kısmet.

- ekranı 5,7 inç boyutundaki galaxy note 4'den 5,5 inç ekranı ile daha uzun ve daha geniş.

- iphone 6 normal cam ekran. aynen kırılmaya devam edecek. iphone 6+ ise safir ekran diyor. kırılmaz zannetmeyin. daha zor çizilir, daha sağlamdır ama yine çatır çatır kırılır. kırılmayan cam yapar mı lan adamlar. esas parayı cam değiştirmeden kazanıyorlar. bi akıllı sendin aq

- kamera 8 mp. biraz daha net çekecekmiş işte. über bir gelişme yok.

- ram yine 1gb. çoklu işlemi unutun. birini kapatır diğerini açarsınız.

- "büyük ekran, ne güzel not alırım" diyenlere sorarım, kalemi nerede bunun?

- NFC çıkmış. Galaxy s3'den beri çoğu android telefonda var bu teknoloji. iphone sahipleri yıllarca "o ne işe yarıyo yeaa, ne saçma şey" dedi. şimdi gelir şey görmüş yeni gelin gibi anlatırlar nfc nfc nfc diye. ilk söylecekleri "nfc ile ödeme yapılıyormuş, kredi kartı olarak kullanıyon" olacak. daha yeni icloud patladı, çok güvenliymiş gibi kredi kartı bilgilerini verecek arkadaşlara geçmiş olsun şimdiden.

- hafıza 16-64-128 gb olarak 3 model. fiyat katlanarak artıyor. çinliler 64 gb flaşı 10 dolara satıyorlar, iphone ise 64 gb model için 100 dolar fark istiyor. ticaret budur işte hocu. kaz gelecek yerden tavuğu da skecen kazı da skecen, acımayacan bunlara. tebrik ettim.

- barometresi varmış. hava basıncını ve ondan hesapla deniz seviyesinden yüksekliği ölçüyor. evet işte bulunduğunuz ortamdaki basıncı artık istediğiniz zaman öğrenebileceksiniz. bu sayede... ne skime yaracak hiçbir fikrim

- fiyatlar yine 3000-5000 tl gelişi olur. sonra 2500e düşer.

- bi de iwatch diye iphone saati çıkmış. o da 2 model, büyük küçük ekran diye. bayanlar takar bişe demem. ama bunu takan adama adam demem. ibne işi. net.
mal turnasolu.

edit: kuzenin gitmiş bide plusunu almış. kaça patladı lan dedim 3bin yea yirmidört ay taksitle ödiyecem dedi ağzını yaya yaya. lan zürriyetini siktiğim ayranın yok içmeye arabaylan gidiyon sıçmaya iş güç sahibi olan, parası pulu olan benim sen işsiz güçsüz halinle aylık 150-200 lirayı nerden doğrultup vericen dedim adam bana ''kış geldi yeaa inşaatlarda iç sıva işleri var şimdi gider iki gün çalışır hallederiz takma kafana dedi gitti.

yani demem o ki elinde iphone 6 olan adamların cebren ve hile ile bi ekonomik durumlarını öğrenin sonra iphone 6 fabrikasında günlük bir dolara hayatları sikilene kadar çalıştırınki akıllansınlar.
128GB PLUS MODEL BiR ADET 90 MODEL ŞAHiN PARASIDIR.
görsel
ekranını büyüterek samsung'un telefonlarına abi bu ne ya bu kadar büyük telefon mu olurcuları bitirmiş olan telefondur.

Samsung'un 4 yıl önce başlattığı büyük ekran modeline ıphone daha yeni geçiş yaptı.
son teknoloji diye kakaladıkları yeni cihaz.

benim süper teknolojim olsa ben de halka vermezdim. Ancak halkı bu kadar da aptal yerine koymazdım doğrusu.

edit; telefonun kamerasına diyecek yok, bombeli olduğu için daha geniş görüntülü, yani sizi daha iyi izleyecekler. süper.
güzel bir şeye benziyor ama bir bakalım...
iphone 5'ten bir kaç mili saniye daha hızlıdır.

en iyisi gidip hemen bundan alayım.
amerika fiyatı 200 $ olan telefon.

http://store.apple.com/us/iphone
Türkiye'de 2500 tl den ağzını açan sikimsonik telefondur. Tasarımda iPod jenerasyon 5 i taklit ederek en iyi ve en güzel işi yapmışlardır. Amma ve lakin 1 gb ram ile değil Gta, asphalt8 , Modern Combat, minecraftta dahi kasabilir. Ömö öyfüönön kömörösü çök gözöl diyen arkadaşlarımız her zamanki gibi sıçmıştır. Rakipleri 4K, çoğu telefon 2K çekim yaparken iPhone 6 1080 P de takılıp kalmıştır. Getirdiği en olumlu yenilik kredi kartı yerine kullanilabilecek olmasıdır.
Olmayacağını bildiğim telefondu Tim Cook artık kendi tasarımlarını piyasaya sürüyor amk ibnesi.
ozellikle arka kisim tasarımı olarak htc one m8'den farkını anlayamadığım, tek beğendiğim özelliği ısınmaması (onu da gormedik o ayrı) olan telefon.
ona vereceğim parayı gm dicovery 'e veririm daha iyi. ben fakirim lan.