bugün

kaç tl olacağı merakla beklenen telefon.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/iphone-6/
ekran çerçevesi olmayacak, ekranı safir ile kaplı olacak telefon. ama teeee sonbaharda çıkacakmış ki, beklenebilitesi mümkün değil.
her versiyonda daha da uzamasıyla apple fanboylarını daha da büyük zevklere gark edecek olan fantezi oyuncağı.

edit: telefon filan kullanmıyorum. görüşümü belirttim sadece.
Yine pek bir fonksiyonu olmayacak, önceki modellerden büyük farkı olmayacak ama 'Abi 6 sı çok iyi hemen aldım. ' diyen birçok insan olacak.
samsung çakması olacaktır.
çeşitli fotoğrafları dolaşmaktadır internette.

görsel
Kablosuz kulaklıkla gelmesi beklenen cihaz. 2014 yılında hâlâ bilmem kaç santimlik kulaklıkları taşıyoruz, birbirine karışıyor falan. iki tane misket misali yap cihazını koy kutuya, bluetooth ile çalışsın.

Bir başka özellik ise ses açma kapama tuşlarının kasaya gömülü ve dokunmatik olması. Ses açıyorsun çıt çıt tuş sesi çıkıyor amk.

Yapın bunları, canımı sıkmayın benim..
eylül ayında piyasaya sürülecek telefondur. fiyatı 2500-3000 lira arası olacakmış.
allah aşkına şu iğrenç kibrit kutusu çerçeveden vazgeçin de şu telefonu bi alalım. eni büyütülüp 4.5-5" çerçevesiz ekran mükemmel olur. duyun ulan sesimi.

eylül 2014'te tanıtılacak iphone modeli.
büyük ekran olayının abartılmaması durumunda keyifli olabilecek çıkması muhtemel telefondur.
akıllı telefonlarda gelinen son noktadır.
Ekranı biraz daha büyük olursa tekrar satış rekoru kırar bence. Ben iphone sevmesemde kullanan kolay kolay bırakamıyor. Sıradışı bir özellikle geleceğini sanmıyorum sadece mevcut özellikleri geliştirilir tahminimce.
iphone 5s ile arasında pek fark olmayacak bence bekleyip göreceğiz...
edit: dediğim gibi çıktı
dizaynı dışında değişen pek bir şeyi olmayacak. iphone 4s ve 5s arasında olan fark gibi.
çıksa da iç geçirsek diye beklediğim akıllı telefon.
çıksa da geçirseler diye beklediğimiz telefon.
2 tane iphone 3 e bedeldir.

iphone3 + iphone 3 = iphone 6.
klasik iPhone kullanıcılarının beğenmeyeceği iPhone serisi.
kasası ipod touch lardaki gibi ince ve kullanışsız olması muhtemel olan cihaz.
ismi iphone air olabilir ve daha ince olacaktır artık tek elle kullanmak zor olacak iphone u. büyütecekler 5 inç olur en az.
Çin basınınca; robotlar tarafından yapılacağı iddia edilen yeni nesil iPhone, bu konuda izleyecekleri yol ise bir hayli ilginç gerçekten: http://www.teknojelly.net...ne-6yi-robotlar-uretecek/
Cıksada alamadığımız için bok atsak biraz.
android phablet piyasasını bitirecek olan telefondur. neden? çünkü en optimize ve pratik işletim sistemi olan ios ile büyük ekranın buluşması olacaktır iphone 6. kullanıcılar uzun süredir büyük ekranlı bir iphone bekliyordu. iphone 5s, 5c ve diğer iki iphone 6 modeliyle android piyasasına ciddi balta vuracaktır.

türkiye'den mal gibi iphone alıp "burda çok pahalı yeaa" diye ağlamak yerine yurt dışından uygun fiyata getirtirseniz çok daha akıl karlı bir iş yapmış olursunuz.
ilk çıkanları 3300 tl ye bir saftiriğe geçirebileceğiniz telefon.
normal satışlardan bahsetmiyorum ha, bu dediğim kayıtsız garantisiz hali.
turkcell'e geldiği anda alacağım alettir. teknolojik anlamda ve kullanım açısından en iyi cihaz olacaktır.