bugün

Almayı düşündüğüm telefondur.

Eğer telefonlardan anlayan varsa mesaj atmasını beklerim. Bi kaç şey danışayım.
türkiye de iphone görünce kaçmanız lazım. Gerek geri kalmış türkiye halkının iphonu bi cacık sanarak 2. elini bile ateş pahasına satması, gerek devletin absürd vergi politikaları ve gerekse distribütor firmanın koyduğu kâr payıyla yanından bile geçmemeniz gereken telefondur.
Gayet iyi kalender cihaz.
2 sene rahat ettirir.
Almak istediğim telefondur.

Yokmu yardımcı olacak bi şahsiyet.
Safari tarayıcıda twitter dan video izleyemediğim telefon. Ne yapmam gerekiyor? Bi el atın.
eşimin hediyesi olmasa kırıp atacağım mal telefondur, androide göre o kadar karman çorman ki. ama insanların gözünde o amblemi var ya işte.
Hangi piyasaya baktığınıza bağlı. Teknoloji marketlere bakın. A-101 e bile geliyor.
Telefonun hasıdır. Tasarımı en güzel ayfondur ayrıca.
1499 liraya düşer düşmez hiç düşünmeden aldım. Tasarım, dokunmatik vs vs. oldukça memununum.
Yanılmıyorsam yeni acilan maltepe vatan computer'da 1299 tl'ye dusmus idi. O fiyata düşünülür.

Benim tercihim tabi ki f/p kralı lg g2.

Masaallah deyin.
15 gundur arastiriyorum. Sarj problemi var diyorlar. Ha bi de ekrani kucukmus. O kadar arastirdim ki piyasada kalmayacak bitecek ben hala arastiriyorum. Sanirim 1.500 tl oldugu icin.
Sarj ve parmak okuyucuda sık sık bozulan telefon.
Belediyenin dağıtmış olduğu telefon.
Şuan çevremdeki 5 kişide var.
garanti sürecince bozulması durumunda bir üst modeliyle değiştirme olanağı varmıdır (fiyat farkıyla) , iphone destek bölümünden böyle bir bilgilendirilme alınmış olup teyit edemedim , bilenler aydınlatsın lütfen.
bugün 16gb uzay grisi versiyonunu aldığım, beni 1.5-2 sene götürmesini beklediğim telefon.
Telefon ekranının arkasında diğer uygulamaların gölgesi kaldı ve gitmiyor, böyle bir sorun yaşayan yazarlar var mıdır ve servise götürmeli miyim bana olumlu dönerler mi bu durumda?

Edit: alt kısımda instagramda olan orta buton çok belli üst kısımlarda da aynı şekilde.
Uzunca ekran karartma ve ana menü tuşuna basmanı öneririm.
görsel sanırım hala tam olarak belli olmuyor.
görsel
Evet simdi anlasiliyor.
Cok ozur diliyorum sayın yazarlar.
Hard reset düzelir telefonu. Boşuna açtırma cihazı garanti dışı kalmasın dinle sen tim abini.
Aç bi içini üfle.
1300'e kadar Düşen telefon. Telefonun olmasa alırdım.
klasik iphone tasarımının en iyisi olduğunu düşünüyorum. sonra modeller değişik biçimlere sokularak hayran bırakan tasarımından uzakta kalmıştır.
Rahmetli stew'in baş harfini koyduğumuz telefondur. Performans olarak not 5'den daha üstündür be tasarım olarak en iyisidir. Tek sıkıntısı touch ıd çabuk bozuluyor be ios 9.3 ile bunu tamamen düzelteceğiz. Silikon vadisi çok hüzel gelsenize.
hala 2000 liradır.