bugün

uzay grisi versiyonu olmayan telefon.

ilk çıktığında "siyah" olan versiyonu çok hızlı bir şekilde çiziliyordu hatta kutudan çizik çıkıyordu. bu yüzdendir ki Apple taa iPhone 7ye kadar siyah iPhone çıkarmadı, onun yerine gittikçe rengi gümüşe dönen uzay grisini çıkardı.
iphone'un bugüne kadar ürettiği ele bele cebe en iyi oturan aleti. fiziği mükemmel, al yanına yat uyu, hele o space grey renginin tonu muhteşemdi, modeller yenilendikçe space grey beyaza doğru yol aldı ve o ilk orjinal space grey'den geriye külleri kaldı.

eminim ki al hala çatır çatır çalışır.
satış rakamı 70 milyon olan akıllı telefon.
kendisi 32 bit işlemciye sahip son iphone modelidir, a6 işlemci ve 1gb ram barındırır, parmak izi okuyucusu yoktur ki bu nedenle ios10'un kilit açma ekranında ilginç bir duruma düşmüştür. sonraki model olan iphone 5s ise 64bit a7 işlemci ve m7 yardımcı işlemci kullanır.
ortalama 2-2.5 senede bir bataryası biten iphone modeli. ben seviyorum. bir sene içinde power tuşu bozuldu. assistive touch ile idare etmeye alıştım. onun haricinde birçok kez düşme durumu yaşadım, hiçbir zaman teklemedi. hatta klozete düşürdüm, hemen elimi sokup aldım. kuruttum. yıkadım sildim. onu bile atlattı. şimdi üçüncü kez batarya alıp bir iki sene daha kullanmayı planlıyorum, bu arada muhteşem özelliklerde ürünler çıkmazsa. (bataryaları ebayden alıp kolaylıkla takarsınız, fazladan yetmiş seksen lira vermezsiniz.)
3 yıldır kullandığım bir sonraki evrelerine bir türlü geçemediğim model.
sağlam telefon.
iphone 6 da önceki 2. Ve iphone 4s'ten sonra çıkan bir apple akıllı telefon modelidir.
Desteği çekecekler yakın zamanda. Sonra ayfoncular ayfon yedi ye hücum edecekler. Yapmayın bu kadar gösteriş meraklısı olmayın enayi olmayın.
artık beni değiştir diye ağlayan telefonum.
tuş kilit tuşu gitti, sessiz/sesli mod tuşu gitti. ekranda renk değişmeleri başladı.

dayanıklı bir telefon.
(bkz: google it)
Daha yeni çıkmamış mıydı ya? Hatta okula bizim çocuklardan biri bu telefonla gelmişti, biz şok... Şimdi ise bizler çoktan mezun olduk, iPhone 6S çıkıyor ve bu lansmanda desteklenen en eski telefon olarak iPhone 5S geçiyor, 5 hiç yok o kadar eski. Zaman gerçekten acayip hızlı ve nankör.*
Şu an Steve Jobs ın kemiklerini sızlatıyorum.

telefona zil sesi atacağım, ACC formatına çevirdim, m4r a çeviremedim.

Yeşillendirin :(
ios mios eyvallah ama kullanıcısına saygı duymadığım tek epıl ürünü. 4 tamam, 4s kral, 5s 6 felan çok iyi telefonlar. ama bu telefonu alan adam sms atıp alo demekten başka hiç bir şey yapmıyordur. uygulamalar ekranın yarısına kadar gelmez bile.
Ucuz Çin malına benzeyen iphone 6 bu tasarımın yanına bile yaklaşamaz.
Kapalıyken* alarmI çalmayan telefon.

Sistemde saat işliyor, fakat alarmı tetikleyen bir mekanizma yok.

Neden yok sayın apple? Nokia 3310'da bile nerdeyse bataryasız alarm çalacak durumdayken, bu akıllı telefon bunu neden yapamıyor?
büyük kapitalizmin büyük telefonu. her cepte olması kapitalizmin başarısıdır.
iphone kullanmıyorum ama tasarım olarak 6 dan daha iyi olan telefon.
batarya sorunu yaşayanların bataryasını ücretsiz olarak değiştirebileceği telefondur. ayrıca hala çok seri çalışmaktadır.
güzel telefon memnunum şuan bunu kullanıyorum ama wifi'de şarjda bazı problemlerim var. 6s'i bekliyorum.
alınır mı alınmaz mı merak edilen telefon.
gereksiz telefon zımbırtısı. ne gerek var. norrmal bir akıllı telefonda işinizi görebilir. samsung, sony gibi. çok para veriyorsunuz böyle şeylere.
Buaralar beyazi aklimi celen telefon. Sozlugun guzel yazarlari 2. El bir iphone 5 gordum bugun 800tl. Arkasinda minnak bir nokta soyulmustu. Onun haricinde sorun yoktu. Sizce daha 5-6 aylik s4mini satilip 500 lira alinip ustune 300 tamamlayarak bu iphone 5 denen alet alinirmi? Vede alirken hangi hususlara dikkat edilir? Tecrubeli arkadaslari mesaj kutuma bekliyorum...
bende iphone 4 var telefon beni değiştir diye yalvarıyo değiştiriyim değiştiriyim diyorum iphone'dan mı devam etsem android'e mi geçsem çözemedim.
arkadaşımın elinde bu icattan var ama adam mutsuz.
2 seneyi bitirmek üzereyiz nazar değmesin daş gibi. hiç gerek görmüyorum şimdilik üst model yeni bişey almaya.
ha ama yakında bişeyler olmaya başlar belki diye hazır iyiyken satsam mı diye düşünmüyo da değilim.
ha bi sonraki telefonum iphone mu olur. valla 2 senedir hiç canımı sıkmadığı için olur belki.