bugün

(bkz: bi gitmediniz amk)
aslında olan:

ipekgorgun: anne biraz daha.

annesi: çocuğum kalk bilgisayardan. geç oldu yat artık.

hayal ettiği:

ipekgorgun: bütün yazarlar beni seviyor. beni kıskanıyorlar. hep sol frame'de olmalıyım. herkes beni sevmeli.
(bkz: bi siktir git amk)

edit: bakınız başlığı tanımlamaktadır. burada amaç kıza siktir çekmek değil, sözlüğe vedaya verilen olağan tepkidir.
dur harun abi, daha karpuz keseceydik. neyse siktır et karpuz yemeyiverek mk bb canım bb. Sözlüğe veda diye başlık açacak kadar iticisin.
bir ölüp, bin doğacaktır.

hayatimstart, hayatimstartt, book degil kitap ve daha onlarcası..
neden bu kadar üstüne gidildiğini anlamadığım yazar. sırf bu merak için takibe başladım onu. bakalım neler yapacak.
kendinibilmez harun. öglenadan hallice.
olmasaydı sözlük olmazdı yazarı.

kaç gündür gündemde. yapın yapın. bir şey demiyoruz tabii ki. ama ekşi ile falan kıyaslamayın karnım ağrıyor sonra.
eğer günün birinde evlenecek olur da düğününe davet ederse, ulu sözlük erkekleri düğünde halay çekip oynayacaklardır.
not: damadın türk erkeği olması şartıyla.
uyanarak bir ilke imza atmıştır.
Çok verimli bir yazar.
klişe entryleri olan yazarımsı.
ben ulu'da 5 yıldır yazıyorum ve nickaltım galiba 250 bile değil. ipek kaç gündür yazıyorsun güzelim?
insanlıktan çıkmış.
[kat: blattodea]
(bkz: blattodea)
Gerizekalı bir ingiliz özentisi Kezban.
hakkında yapılan hakaretlere durağan kalmayacaktır.
sen gitmiyor muydun ya yazarı. Git biraz da ekşiyi silk.
Orda da penis resmi atıyorlarmış ne gülerdim.
artık birinin silkmesi gereken yazar. kendi tabiri ile çomar olursa daha iyi olur.
artık özel mesajla sarkmanın imkansız olduğu yazar. Cinsiyetçi sapkın potansiyel tecavüzcüler yasta.
hiç mesaj atan yok gereksiz kapatsam en azından havam olur düşüncesindeki yazar.

ama allahı var güzel kız dudakları olmasa da ehehe.

ipek isimli güzel yazar. ama nasalieden sonra en güzel.
bir tek hücreli canlı çeşidi* beslenmek için kullandığı vücut açıklığını aynı zamanda dışkılarını atmak ve üremek için kullanır. kocaman dünya etrafında dönerken savrulmamak adına yapışacağı tek madde dışkıdır. yapıştığı/yaşadığı dışkıda biyolojik evrimini tamamlar ve sonra dışkının içinde yok olup gider. kısaca dışkılaşır. acaba kendisi bu canlıyı bilmekte midir?
trollükle başlık altı kasan yazar, ama başkası yapsa silik yemişti, kız olunca böyle oluyor, sanırım modlarda abazan. ulan bu aptalı gören sözlüğe üye olur mu mk. feysbukdan sonra buraya sarılar söyleyim.
sözlük siyasi tartışmalar ile çalkalanırken bile kendini tepeye çıkarmayı başarmış yazar.
klası tartışılamayacak yazar. siz rus kızı derken iyiydi?