bugün

görsel
birebir olmasa da "çok yakınları" bulacak programlar mevcut, inanmıyor, *biliyordur o heralde..
gayet normal düşünen insandır zira ıp' no internete bağlanan cihazları birbirinden ayırmak için kullanılır, buda benzersiz şekilde internet üzerinde izimizi bıraktığığımız anlamına gelir. ıp' gizliyen programlar veya sistemde yapılan değişiklikler kullanıcıyı tatmin etmeye yöneliktir, alanında profesyonel kişi veya kurumları atlatmak için yeterli değildir.
(bkz: Seni bulacam olum)
http://www.vidivodo.com/v...seni-bulacam-oglum/340481
bak güzel kardeşim,

ben hali vakti yerinde bir memur beyim. tapu kadastronun yoğun işlerinden kurtulmak için bu sözlüğe girdim.

ve sonra senin yazılarını gördüm. ip adresinden haritadaki yerini tespit ettik. zabıtalar senden makas almaya geliyorlar ehehee.
bir gerçeğe inanan tiptir. inanmayan bir alışveriş sitesini hackleyip, kulanıcılarının kredi kartı bilgilerini alabilir.

kardeşimi bulmaları iki gün sürdü, evde bana ve kardeşime ait iki bilgisayar kasasına da el konulmuş ve bana ait olanı hala emniyettedir. * böyle de garip çalışır polisimiz. olayı kardeşim yapar, kabak benim başıma patlar.

bu arada 3 yıl ceza alıp, cezası ertelendi.

yani öyle nasılsa bulamazlar olm deyip uçmayın fazla, kırarlar kanadınızı sonra.
haklı tiptir. böyle bir şeyin olmadığını sananlar var sanıyorum. başkasının modemine girip ödünç aldığım ttnet kullanıcı adı ile kendi modemim üzerinden beleşe çılgın attıktan 2 ay sonra evime gelen savcılık kağıdı sizi inandırmaya yeter sanıyoree.
kendisi "çıkışa gel" diyen liselidir.
Dinamik ip uygulaması nedeniyle nokta atışı yapmak mümkün değildir, ancak hukuki bir meselede internet sağlayıcının da kayıtları göz önüne alınırsa çok rahat tespit edilebilir.
doğru inançta olan tiptir.

devlet, internet sağlayıcılarından aldığı bilgilerle nokta atışı yapabilirken bir hacker 200-300 mt çapında bir alana kadar bulabilir. he cia bile beni bulamasın diyorsanız tek yolu ip adresinizi gizlemektir. onunda en iyi yolu (bkz: proxy chaining)
(bkz: Adamın götünden kan alırlar kamil kan)
ZenMate VPN crome eklentisi kullanın bu tür şeylere kafa yormayın.
Statik ip ile yer tespiti yapılabilir ama bunj ancak izin ve onay ile devlet yapabilir.
Hack isi varsa zaten o kisi senin evinde o yokken bile kendini varedebilir *
modem her kapatılıp açıldığında modem içerisinde ki dhcp server bağlı olan cihazlara yeni bir ip atar.

yani sizin 192 ile başlayan ip niz localdir yani dinamiktir. bu yüzden yer tespiti modemin size atadığı değil, sizin ağınıza statik olarak atanan ip den yer tespiti yapılabilir.
haklı tiptir. nette veri alış-verişi yapılan pcnin yeri tespit edilebilir. hatta bu yüzden deep wepde gezerken tor browser kullanılır ama bi kamil senden ip adresini istiyosa çekinme ver çünkü herkesin yiyebileceği bi halt değildir. oldu da yedi gelince çak ağzının üstüne geri gönder.
valla o durumda olmayan insanın az olduğunu düşünüyorum. Zamanında neler oldu neler
vpn diye bi nimet var çok şükür. ihtimal çok düşüktür.