bugün

yoğun bir araştırma sürecinden sonra bir kaç gün önce geçirdiğim lazer yöntemi. ilk etapta çok korkmuştum.muayene esnasında doktorumun bana olası yüzde 5lik sorunların ne olabileceğinden bahsetmesinin ardından korkum daha arttı.ectasia,çeşitli göz rahatsızlıkları ve hatta göz kaybı. bunları duyduktan sonra deli cesareti göstererek tamam dedim olmak istiyorum. ameliyat toplam 10 dakika sürdü ve hiç bir ağrı sızı hissetmedim. gözümün içinde sanki lazer şov yapılıyordu.hoşuma bile gitti yani.* yan tarafımdaki diğer doktorun sürekli bana moral verici cümleler kurması da etkili oldu.ameliyattan gülerek çıktım. bulanıkta olsa görebildiğimi farkettim.ama ameliyattan 1 saat sonra olanlar oldu diyebilirim.ağrı kesici hapın bile kesmediği kafayı duvarlara vurdurtan, allahım naptım ben dedirten feci bir göz yanması ve baş ağrısı.ve sonra ağrı kesici iğneyle bir nebze rahatlama.ertesi gün batma,yanma,hafif sızı devam etti.bunun bir kaç gün devam edebileceği, verilen damlaların düzenli şekilde kullanılması ve 1-2 hafta güneş gözlüğü takılması söylendi.
son olarak şu an yaptırdığım için gayet mutluyum ve evet iyi ki yaptırmışım diyorum.
10 gün önce yaptırdığım ve bugüne kadar yaptırmadığım için pişman olduğum operasyonumsu.ameliyattan sonra 3 saat yanma ve hafif batma oldu ama tam 3 saat sonra dünyayı high definition kalitesinde gördüğünüzde hem verdiğiniz paraya hem de canınızın hafif de olsa yanmasına fazlasıyla değdiğini göreceksiniz.evet göreceksiniz.
operasyon sırasında da en ufak bir ağrı hissetmediğimi belirtirim.