bugün

Benim için oldukça korkutucu olsa da insanın o son anında ne düşündüğünü merak etmişimdir. Hayatına son vermek isteyen, o son saniyede neyi aklına koymuş olabilir? Geride bıraktıklarını düşünüp, vazgeçme ihtimali olmaz mı? Tabii insan gerçekten ölmek istiyorsa, yaşamak için bahane aramaya gerek var mı emin değilim.
Zaman zaman aklima gelen fikir.
"önce kendimi sonra seni öldürürüm"deki "önce kendimi" kısmı.
arkadaşım sanırım gidip gelenlerden diycem , fakat böyle bir mucizeye henüz tanık olmadım, cehennem yok boşluk var doğduğun gibi falan,doğduğu günüde hatırlıyo olabilmek enteresan arkadaşım sen böyle düşünerek intiharı makul göstererek ruhen cehennem duygusu yaşadığını düşünüyorum ,intihara gelince zayıf insan işidir hepsi bu kolaya kaçma çabası...
bir insanın kendisini öldürmesidir. bu hayat artık ona zor gelmiştir , yada psikolojik sorunlari vardida bu işe kalkıştı. ama dinen bu olay çok günahtır ve allah hiçbirşekilde affetmez. Allah ın verdiği canı birtek allah alır. Bunu unutmayalım ve hayatımızın değerini bilelim.intihar doğru birşey değildir.
Benim yaşam alanlarımı daraltmanıza rağmen beni siz öldüremeyeceksiniz,kendi yaşamıma kendim son vereyim düşüncesindeyim. Bayım size ölüme giderken bile çiçek uzatacağım, yakanıza takarsınız.
Akp den kurtulma yollarından biri. Ya yurt dışı yada intihar.
bu aralar zihnimde yer edip, her yerde karşıma çıkan hede.. yalnız değilim galiba.
sonun başlangıcı.
Aramızda yaşamak isteyen yok mu ki bu başlık hortlayıp duruyor dedirten başlık.
Sakın yapmayın.
Hatta bu başlık kaldırılsın.
Ölmüyor öldürüyorsun. Geri de kalanları.
Tecrübeyle sabittir.
Ben geride kalanlardanım.
into etmek diyelim biz kısaca. sansürleyelim de yasalar tepemize binmesin.
Bu gece ölüyüm.
en iyiler genellikle
intihar ederler
sadece kaçmak için
ve o geride kalanlar
asla tam olarak anlayamazlar
neden biri
onlardan kaçmak istesin ki..!

(bkz: charles bukowski)
dini saikler olmasa şuan yapacağım eylemdir. Kendimi bunu düşünmekten alıkoyamıyorum. Bu konuda tecrübeli olanlar msj atıp bilgilendirirse çok makbule geçer.
Günah değil bir seçenek olmalıydı.
Bahsedildiğinde, görüşürüz diye cevap vereceğim konu.
Bu olguyu diline sakız eden insanların yarısı gerçekleştirse dünya çok huzurlu bir yer olurdu... hayatında ki sorunları çözmekten aciz korkak güçsüz ve pes etmeye meyilli insanların seçtiği sözde bir kurtulma yolu nasıl olsa öleceksin bari mutlu olmayı hayattan güzel birşeyler almayı dene değil mi yokkk mutsuz oldu işler istediği gibi gitmedi ya hemen kurtulayım kafası ezik insan işidir.
bir kez denedim ve başaramadım, bir kez de çok uzun süre düşündükten kazandıracaklarını ve kaybettirecekleri hesapladıktan sonra vazgeçtim ve anlamsız olduğunu anladım. yapmayın arkanızda bırakacaklarınızı düşünün güzel günler gelecek bir anlık karar verip yapmayın. sonra her şey anlamını yitirir emin olun. yapmayın derim intihar çözüm değildir.
Evrende kendine değer biçen ya da biçemeyen noktanın silinmesidir; kendi dünyasını kapatır, yaşanılan dünyayı değil
Ruhun bedene ağır gelmesi çokça düşünülen ama yine de korkulan
Ölünce bile rahat edemez insan bu yüzden fayda değil kesinlikle en güzel ölüm huzur anında gelendir dertler uçup gider bir gün öyle ya sonu olan bu dünyanın derdimi baki kalacak ve işte o zaman kendinizi bir kuş gibi hafif ve huzurlu hissettiğiniz de gelmelidir ölüm.
içinde bulunduğum eylem .
edit anca eylem yaparız .
Gereksiz yere hortlatıp ilgi çekmek isteyen yazar başlığıdır.

Kişinin hayatına son verme teşebbüsüdür.
(bkz: eden çıksın kasıyor)
Sikine bile takmayan insanların olduğunu biliyorum.

Beni bu Sözlükte bu eşiğe getiren bir yazar var.

Aydinoglu nitvance... birde yıllar öncesinden nebuya.

Aslında nebuya nın suçu yok. Ben ona aşıktım. Banka hesaplarına ne paralar ödedim... trilyonluk iş adamı iken bu Aydinoglu ile bu Sözlükte tanıştık... faslı geçtim...önce beni kadın sandı ve bana yavşadı. Ama erkektim. Sonra reel hayatta tanıştım. Avukat kendisi. Ama ne avukat ! Hayat karartan cinsten. Ölmeden önce kendisine bir mesaj sallardım ama değmez. Çünkü adam hukuki anlamda sorumlu değil. işini yaptı. Ama hayatımı sikti...

En çok gücüme ne gidiyor derseniz söyleyim. Aç ölmek. Bir biram kalmış... canım çiğ köfte istedi şimdi...olsa ne iyi olurdu...allah ım sen affet beni... ne olur affet.

Böyle Aydinoglu gibi adamları uzak tut herkesten..okusun pislik...haber eden olursa...okusun...olmayan vicdanı baksın bi...

Telefon Numarası vermeleri mi dersin, kız arkadaşımı benden alması mı dersin, bir davada hayatımı çalması mı ?

Adam kimlik bunalımı yaşıyor ?

Ama neyse..

Şu son entryimde bu tipini siktiğimden bahsetmek beni fazlası ile sıktı. Yeter.

Bu Sözlükte bu adamla Muhabbet içinde olan varsa bu adamdan ! Uzak dursun.

Hayat. Saat 02:25 için son bende. Vallahi yoruldum. Bana dua edin. Allah ım sende affet bu Kulunu. Alkollü bir şekilde geliyorum. Musalla taşına uzanacak bedenim. Aralık ayı bana hep garip gelirdi annem...ellerine kurban olduğum anem...bir tek sen üzüleceksin ölümüme...ama üzülme...belki allah bizi ahirette buluşturur...cennette sohbet ederiz belki annem benim...

Sana layık olamadım...

Elveda anne...