bugün

bedeniniz standartlara uygun değilse asla yapmamanız gereken şey.
Ha mesela bedeniniz standart olur,markayı da bilirsin yaparsın. Ki o zaman bile güven olmaz. Bence buna bi simulasyon falan yapılabilir ben bekliyorum bu tarz birşey.
fiyat ve ürün çeşitliliğiyle birlikte değerlendirilerek yapılması gerekendir. bilindik siteler tercih edilmeli, fiyat karşılaştırması yapılmalıdır. zaten internet üzerinden alışverişlerin tamamında iade imkanı var. genellikle de kargo ücretini kim vermiş olursa olsun geri göndermede kargo ücreti ödenmiyor. tek sıkıntı zaman. limango markafoni trendyol gibi kampanyalı sitelerde kampanyanın bitmesi beklendiğinden ve bitmesi de uzun sürdüğünden sipariş verildikten 1 2 hafta sonra ürün elinize ulaşıyor. kampanya uygulamayan sitelerde de 3 4 gün sonra ürün elinizde oluyor. kapıda öde gibi seçenekler de var çoğu sitede. tüm bu seçenekler tüketiciyi cezbediyor ve internetten alışverişin tercih edilirliğini çoğaltıyor.
kazıklanmayla son bulacaktır..
öncelikle iade şansınızın ve zamanınızın olması gerekir.sonrası size ve fırsatlara kalmış.
alışverişi yapanın bedenini bilme sıkıntısı yoksa en doğrusu yapılan eylemdir.
Kadınların kesınlıkle yapmaması gereken hede.
Ne hıkmetse sureklı alısverıs yaptıgın markanın bıle bedenı ustune uymaz, bır terslık cıkar.

Erkeklerın ıse hıc mı hıc bulasmaması gereken durum. Hedıye ayagına alınır fakat o elbıse defalarca ıade edılıp, baska bedenlerıyle degıstırılır.
En son 3 gün önce yaptıgım eylemdir. Degıstirme,urun iade vs. Hepsi mevcuttur. Siparisin Adrese gelmesi 2-3 gün sürer.
Tam bedeninizi biliyorsanız gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.
Yapmadığım fakat yapmayı düşündüğüm eylemdir.
Yapmayı düşündüğüm fiildir. Mağazaların gereksiz yere fiyatı katlamasından kurtulacağımı düşünüyorum. Bir hatanın arifesinde olabilir miyim tecrübeli arkadaşlar help!