bugün

Enayinin önde gideni...

Tipini silkeyim.

görsel

Esra Erol‘un programına katılan Halis Ağca sosyal medyada hiç görmediği telefonda dahi konuşmadığı sadece yazışarak iletişim kurduğu kadına 450 bin lira kaptırdı. Kadının gerçek halini gören Halis Ağca şoke oldu.

https://tele1.com.tr/sosy...tografi-soke-oldu-747000/
kime oy veriyordur acaba...
şu moruk gibisi bana denk gelse karı takliti yapar bütün borçları kapatırım.

kalanla da kumar falan oynarım vizyonuma sıçayım.
Amına kodumun moruğu torunu 100 lira istese vermez.
az bile yapmışssın!!
Bu dayılar nasıl bir yokluk yaşıyor, anlaşılır gibi değil. Çocuğu üç kuruş istese, o benim kefen param der. beter olsun.
Beyniyle düşünen değil, sikiyle düşünen tam bir gerizekalı.
Kıza bak, adama bak. Davul bile dengi denğine. Torunu yaşında kıza sulanıyor gavat. Sonra dolandıırıldım.
Ohh iyi yapmış. Az bile yapmış.
Bu saatten sonra kuşu da ötmez.sen ne yapıcan kariyi.
insanın şahit oldukça üzüldüğü hatta kahrolduğu bir başka vahim olaydır..

görsel

yok lan üzülende gram akıl yoktur. amca 450 bin lirayı hibe edebilecek durumun varsa al 3-5 ay boyunca açları doyur senin neyine artık bu işler. bıyıkların bile sararmış amk ayıptır..
" 500 altın yedirdim bir ayda " nın yeni versiyonu. ipneler kimseye faydanız dokunmaz ama sizi de böyle sikerler işte.
kişinin "kendini bilmemesi" bu olsa gerek.

Kendini bil.

Latincesi : "Nosce Te ipsum." Yunancası: "Gnothi Seauton." Kimilerine göre ise Spartalı Chilon'a atfedilmiş bir söz. Sokrates “Kendini tanı” o zaman evreni ve başkalarını tanıyacaksın'' der.
Pavyonda ezse daha iyi olurdu. En azından garsonu, komisi bahsisten yararlanırdı. Swh.
hiç eleştirmediğim kaptırmadır.
yerleşmiş bir kural var. kim ne derse desin.
erkek parayı kadın için kazanır ve o yolda harcanan para bir süre için de olsa erkeği mutlu eder.
dayı o süreler içinde ne heyecanlar yaşadı kimbilir.
dayı bi kerede kaptırmış. e başka erkeklerde , yemekti, pırlantaydı, emekti derken o parayı harcamıyor mu kadına.
dünya böyle beyler.
ne demiğğşler ben rezil olacağıma param rezil olsun. dayı mutluluk yaşamış, hani avlanma mutluluğunu kastediyorum ama parası rezil olmuş. dayının kendisi masalla yerinde sapasağlam.
bunlar galiba para sıçıyorlar. parası boldur ama zekası yoktur.
tam bir chp'li alevi tipli bir herif.

yaşından başından utan, pis herif.

görsel