bugün

Gördüğüm en b. Ktan sözlük. Facebook'tan mesaj gönderdim ''biz feyk hesaplara davetiye vermiyoruz'' diye karşılık verdiler.
Cidden sıkıntılı bir sözlük.
bok çukuru olmuş sözlüğümsüdür. sanırım bu dibe vuruşun nedeni online listesi özelliğinin gelmesi. ben mustafa diye mesaj atanını mı ararsın, her tip var.
iddia ediyorum içindeki abazan sayısı buradakini 3'e katlar. siz seviyeli bir ortam sanırsınız ama öyle çakaldır ki instela abazanı aklınız hayaliniz durur.
seviyenin s'sinin olmadığı ortam. gören de iftar sohbeti yapılıyor sanır.
gayet düzgün bir ortamı vardır. ekşi ye kafa atmıştır.
trollüğün hiç prim yapmadığı
yönetim tarafından kollanan bir tane bile trolün olmadığı
trollemeye gelen salakların bunalıma girip bir kaç gün içinde kaybolduğu yer.
tasarımı facebooku andıran eski adıyla itü sözlüktür.
Bok yemiş Sözlük. O eski itü yok. O eski ortam başkaydı.
ekşiciler tarafından istila edilmiş durumda. patır kütür entrylerini taşıyorlar.
uludağdan daha uzun zaman geçirdiğim trolün daha az olduğu yer.
Kaliteli pezevenk nickli, okunasica ve takip edilesice yazarı bünyesinde buluduran geçmek istediğim ama davetiye sistemiyle yeni yazar alımı yaptığı ve davetiyemin olmadığı için, en başta yadırgadığım, sonradan alıştığım ve sevmeye başladığım uluya kalmama vesile olan sözlük.
Tasarımı vasat olan sözlük.
Sakin bir ortamı var zira yazar sayısı fazla değil. şu sıralar ekşicilerin gelmesiyle hareketlenmiş durumda.
Orda uyeligim var ama o kadaaaaaar sikiici ki girmeye tesebbus bile etmiyorum. Burasi iyidir en azindan troller kaliteli.
Uludağ gibi trol yuvası olmayan herkesin rahat rahat yazabildiği, kız popülasyoni çok olan sözlük.
Davetiyesi olanın bir haber etmesini rica ettiğim oluşum.
Eksiden kacinca dur surda yazayim bari diye gittigim ama baslik arama isini bir turlu beceremeyince ve eksinin altinda kalmayan reklam politikasi nedeniyle kactigim sozluk.
her ne kadar yazar niteliği sol tandanslı ağırlıkta olsa da, tasarımı, teması ve eklentileri ile belli bir fark yaratan yılların sözlüğü. itü sözlük.
Bi halta benzemeyen format.
Uludağ sözlükten başlık araklayacak hale gelmişler, alın size ispatı.

görsel

Not: eskiden orda yazarken entelajan bile olmuştum, nickim de kötüböcek ti.
neye göre eksileyip neye göre artı verdiklerini bir türlü anlayamadığım tuhaf insanları barındıran bir sözlük.
Sahi ben buna yazar idim bak şimdi aklıma geldi.
Üye olunduğu zaman direkt olarak yazar olunan sözlüktür. Yani 10 entry gibi gerekçe yok.
Facebook hesabıyla davetiye alarak üye olmak mümkün.
çakma ekşide yazmak güzel olurdu. Davet etmek isteyen varsa kabul ederim.
Görüntü kirliliği var. Facebook bu kadar Karışık değil. Sosyal medya şeysinin bokunu çıkarmışlar.
yapacağınız sözlüğü skim dedirten cinsten bi yer. teması böyle abuk subuk, janjanlı, sağdan soldan sürekli bir şeyler fırlıyor. sözlük değil hürriyet.com.tr galerisi. bi de az önce fark ettim sözlük içinde herhangi bir fotoğraf veya bkza ctrl ye sol klik yapınca yeni sekmede açılmıyor direk ona giriyor. illa fareyle sağ klik sol klik yapıcan, bu ne lan?

siz benim yeni sekmede açma özgürlüğüme karışamazsınız. bir daha da girersem sitenize. kızlarsoruyor'a girerim instela'ya girmem amk.
Eski adı ile itü sözlük olan uygulama. Eski haline göre daha seviyeli bir hal almış, trollerde azalma da söz konusu. Sitenin dizaynı çok daha iyi olabilirdi.